Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Cp0 dedin açıkladık evet evet kesin öyledir.

Akainu Kizaru ile konuşuyor.Sonra Sengoku ile konuşuyor.Sengoku bahsedince Wb komutanından mı bahsediyorsun dedi.O an hatırlamış gibi konuştu yani.Ha iyi biliyorum o yüzden wanoya amiral göndermedim gibi bir konuşma geçmedi aralarında.Oden ne kadar güçlendi bilmiyorlar bir tümen komutanı için amiral göndermemezlik etmezler zaten.
Savaş gücünden bahsediyor orada. Bilmiyoruz gizli kapalı yer diyor. En son Oden gibi adam çıkmış oradan diyor. Sorumlu Komutan olarak tek başına bir Amiral'i oraya göndermemesi normal değil mi?

WB Marineford savaşı ile zaten tarihin zirvesine yereşti dostum biraz mantıklı baksak olaylara. Sevdiğiniz karakteri övmek için seri parametrelerini ters düz ediyorsunuz.
50 sene sonra o savaşı hatırlayan çıkmaz. Tarihi değiştirecek bir olay yaşanmadı orada.
Aynı şekilde Ryuma'da tarihi değiştirmedi ama Oden gibi nice güçlü karakterlerin doğduğu yerde hala efsane olması onun güçlü olduğuna delil.

Alemdar Mustafa Paşada tarihte var kim tanıyor adamı.
Wano gibi Oden seviyesi adamların doğduğu memlekette efsane olarak anılmak herkesin harcı değil. Wb de o seviye bir adam ama daha geri planda takılmış.
Oden gibi başka bir adam daha görmedik. Zoro'nun atası ya da akrabası denilen isim de pek ön plana çıkmamış Oden kadar. Tarihi hep Oden'lerle dolu mu sanıyonursunuz anlamadım?

Okursan mangayı Cp ile denizciler arasında sizdırdığından başka istihbarat olmadığını hatta sırf bu yüzden Sword gibi oluşumlar kurulduğunu görebilirsin.Sen adamların öğrendiği her bilgiyi gidip denizcilere yetiştirdiğini sanıyorsun herhalde.Cp0 bilgi diye önlerine ne kemik atarlarsa hepsi o.Hatta bunu direk onlar değil gorosei söylüyor bile olabilir.
bi kaç bölüm önce drake ile coby görüşmedi mi? coby denizci değil mi?

50 sene sonra o savaşı hatırlayan çıkmaz. Tarihi değiştirecek bir olay yaşanmadı orada.
Aynı şekilde Ryuma'da tarihi değiştirmedi ama Oden gibi nice güçlü karakterlerin doğduğu yerde hala efsane olması onun güçlü olduğuna delil.
Aynen WB öldü dünya yeni bir döngüye girdi, tüm dünya çalkalandı ama kimse hatırlamaz. Bu kafada devam.

Denizciler denmemiş, Dünya Hükümeti de denmemiş. Niye bu kadar saptırıyorsunuz anlamları?
Yahu Hasan, World Noble diyor, nobles around the world demiyor, World Nobles ne biliyor musun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık