Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Shanks'ın aslında kötü bir karakter olmadığı WB'nin cenazesinden belli. Adam içinden Luffy için iyi dilekte bulunuyordu. Hadi bundan öncesinde rol yapıyordu desek niye kendi kendine iyi şeyler düşünsün ki Luffy hakkında. Böyle bir ters köşe çıkacağını pek sanmıyorum.

Son düzenleme:
Shanks'ın aslında kötü bir karakter olmadığı WB'nin cenazesinden belli. Adam içinden Luffy için iyi dilekte bulunuyordu. Hadi bundan öncesinde rol yapıyordu desek niye kendi kendine iyi şeyler düşünsün ki Luffy hakkında. Böyle bir ters köşe çıkacağını pek samıyorum.
Aslında o cenazede Marco'nun şüpheci bir bakışı var Shanks'a. Sağlam ayakkabı olmadığı hissi veriyor.

Aslında o cenazede Marco'nun şüpheci bir bakışı var Shanks'a. Sağlam ayakkabı olmadığı hissi veriyor.
Hakkında bilmediğimiz şeyler çıkacaktır illa ki ama bir Teach kadar da kötü birisi çıkacağını düşünmüyorum. Oda'nın kendine en benzettiği karaktermiş birde. O tarz bir pozisyonda göstermek istemez bence Shanks'ı.

Hakkında bilmediğimiz şeyler çıkacaktır illa ki ama bir Teach kadar da kötü birisi çıkacağını düşünmüyorum. Oda'nın kendine en benzettiği karaktermiş birde. O tarz bir pozisyonda göstermek istemez bence Shanks'ı.
Öyle bir söylemi vardı sanırım, doğru. Yine de Marco'nun bakışı şüpheci bir bakış gibi gelmişti bana Oda duygu vermede pek iyi değil ama belki kalemi kaymıştır.

Öyle bir söylemi vardı sanırım, doğru. Yine de Marco'nun bakışı şüpheci bir bakış gibi gelmişti bana Oda duygu vermede pek iyi değil ama belki kalemi kaymıştır.
Bence Marco pek haz etmiyordu kendisinden en azından serinin bu kısımlarında. Oden fbsinde gördüğümüz kadarıyla öyle çok bir düşmanlık yokmuş aslında aralarında ama burada nedense bir soğuk ve şüpheci duruyor gerçekten. Bir tutarsızlık var bu işte.

Şu an Shanks'ın kötü karakter çıkacağına emin oldum. :d
Seri başlarında ki Oda'ya benziyorsa iyidir şimdi ki Oda'ya benziyorsa kötüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık