Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Wb'den kalan gazinolara çöküp gazinocular kralı olmamışsa bir şey bilmiyorum. Nereden geliyor yaptığı partilerin parası. 10 kişi de değiller. Para dayanmaz.
WB fakir fukara yerleri sahipleniyordur. Shanks Roger'den kalanlara çökmüş olabilir : P
Ökmekten kastım ada ada dolanıp misafir ayağına yiyip içiyorlardır. Luffy'nin köyündeki son içkiye kadar sömürmüşlerdi :D

Wb'den kalan gazinolara çöküp gazinocular kralı olmamışsa bir şey bilmiyorum. Nereden geliyor yaptığı partilerin parası. 10 kişi de değiller. Para dayanmaz.
Hayır, oradan değil. Makino'yu barlarda çalıştırıp, geceleri de temizliğe gönderip kadının parasına dayak zoruyla el koyuyor bu adam.
Shanks fanları bilmez tabii, her gün Roo ve Beckman ile beyaz atletle oturup karşılıklı rakı içiyorlar. Dansözlere para yedirmesini hiç saymıyorum bile bak....

WB fakir fukara yerleri sahipleniyordur. Shanks Roger'den kalanlara çökmüş olabilir : P
Roger'dan kalanlara Buggy çökmüştür hemen. Sonra yoldan geçen bir korsana kaybetmiştir.

Hayır, oradan değil. Makino'yu barlarda çalıştırıp, geceleri de temizliğe gönderip kadının parasına dayak zoruyla el koyuyor bu adam.
Shanks fanları bilmez tabii, her gün Roo ve Beckman ile beyaz atletle oturup karşılıklı rakı içiyorlar. Dansözlere para yedirmesini hiç saymıyorum bile bak....
Roo'nun et masrafı da fazla. 24 saat durmuyor şişman abimiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık