Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356
Zoro’nun Mihawk karşısında haki kapatmayacağı barizken bunların tartışılması komedi. İyi ki Türkçe yaygın bir dil değil. Yabancılar gelip okusa kf maskara olur hdjhsjs
Hakisi değil, lüfen dikkat edelim; kral hakisini kapatacakmış Zoro. (Gözlem haksini de kullanmak yasak olabilir,) ;) Hem de kendisine has Kral Haki'li 3 kılıç tekniği yapmasına rağmen. Zoro eğer Kral Hakisini kapatmadan Mihawk'ın kılıcına çentik atarsa Zoro kılıç ustalığından atılacakmış.

Hakisi değil, lüfen dikkat edelim; kral hakisini kapatacakmış Zoro. (Gözlem haksini de kullanmak yasak olabilir,) ;) Hem de kendisine has Kral Haki'li 3 kılıç tekniği yapmasına rağmen. Zoro eğer Kral Hakisini kapatmadan Mihawk'ın kılıcına çentik atarsa Zoro kılıç ustalığından atılacakmış.
Zoro Mihawkla gök yardığında bizim forumda geçersiz sayılacakmış hdjshjs

2023 arifesinde halen daha zorlama argümanları savunmaya çalışanlara cevap vermek yerine hater deyip geçmek gerekiyor sanırım, zorlamaya gerek yok.

Mangakanın a=b demesi bile yaramaz bu kişilere, "" a=b çünkü a x'dir, b x'dir "=" eşitlik ifade eder e ben de a için x'dir dedim b için de x'dir dedim yani ne yaptım aynı şeyi söyledim, aynı yani, eşit, yani a=b"" demesi gerekiyor. Böyle bir anlatım da mangada olmadığı için sonuna kadar zorlayacaklar. O yüzden bırakalım zorlasınlar, onlarla birlikte zorlanmaya değmez.

Kılıç tekniklerini yok sayan yok ki? Niye yok saymışım gibi konuşuyorsun? Ayrıca, o dönemlerde haki üstüne dönen dövüş mü vardı? Varsa da ben görmedim. Önemli olan, her şeylerini ortaya koymaları.
Shanks vs Mihawk'ın sonuçlanmaması, haki kullanmadıkları anlamına nasıl geliyor? Haki kullanmayınca dövüş sonuçlandırılmıyor mu? Kimse hata yapmıyor, açık vermiyor ya da yorulmuyor mu?
Bundan daha zorlama bir şey görmedim.
Ben buradan hareketle belli başlı şartlar ver demek ki dedim bunların düellolarında. Kimin daha güçlü olduğuna karar vermek isteseler herhalde biri yenene kadar tüm güçleriyle savaşırlar. Yok kılıç yeteneklerini kıyaslayacaksalar işte o zaman belli başlı şartlar girer.

Ben buradan hareketle belli başlı şartlar ver demek ki dedim bunların düellolarında. Kimin daha güçlü olduğuna karar vermek isteseler herhalde biri yenene kadar tüm güçleriyle savaşırlar. Yok kılıç yeteneklerini kıyaslayacaksalar işte o zaman belli başlı şartlar girer.
Kimin daha iyi kılıç kullandığını görmek için de birinin yenilmesini bekleyebilirler dostum.
Aradaki ayrım bence şu; düşmanca savaşmıyorlar. O yüzden bir yerde duruyorlar. WB ve Roger gibi yani. Bu, güçlerini ortaya koymadıkları anlamına gelmiyor.
Zoro, güçlenmek için haki üstüne haki gelişitirirken, şu muhabbet çok anlamsız.
Ben okuma moduna geçiyorum, size kolay gelsin.

Zoro Mihawkla gök yardığında bizim forumda geçersiz sayılacakmış hdjshjs
Mihawk kral haki kullanıp temassız çarpışıyor ise hiç çentik muhabbetine girip koka da anlatmamalıydı.
Kimin daha iyi kılıç kullandığını görmek için de birinin yenilmesini bekleyebilirler dostum.
Aradaki ayrım bence şu; düşmanca savaşmıyorlar. O yüzden bir yerde duruyorlar. WB ve Roger gibi yani. Bu, güçlerini ortaya koymadıkları anlamına gelmiyor.
Zoro, güçlenmek için haki üstüne haki gelişitirirken, şu muhabbet çok anlamsız.
Ben okuma moduna geçiyorum, size kolay gelsin.
Bizim elimizi biraz da Mihawk'ın özellikle kılıç yeteneklerinde Shanks'ten önde diyaloğu güçlendirdi. Bunu 1058. bölümde görmek.

Haki kılıç yeteneğidir deniliyor ise herkesin kılıç yeteneği var o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık