Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seride Görmek İstediğiniz Mitolojik ve Antik Zoan Türü Meyveler

Doğunun Mavi Ejderhası olarak anılan bu sembol, kutsal yaratıklar içinde en popüler olanıdır. Elementi tahta, mevsimi bahardır.

Efsaneye göre ejderha rüzgar, yağmur gibi doğa olaylarını kontrol etmekle görevlidir, yeryüzüne bereket getirir. Aynı zamanda dürüst
Dragon un bu meyveye sahip olduğuna dair bir teori vardı

Bu konuyu güncellemenin zamanı geldi/geliyor. İki yıl sonrasında bir şeyler kafamda biraz daha oturmuş olarak diyebilirim ki...

Kaplan kesin.

Bu kadar :fool:

Kaplan kesin çıkar çünkü çok önemli bir hayvanmış bu asyalılar için. Birde çok başlı ejderleri var sanırım bunların o da çıkabilir.

Kaplan kesin çıkar çünkü çok önemli bir hayvanmış bu asyalılar için. Birde çok başlı ejderleri var sanırım bunların o da çıkabilir.
Bu konuyu güncellemenin zamanı geldi/geliyor. İki yıl sonrasında bir şeyler kafamda biraz daha oturmuş olarak diyebilirim ki...

Kaplan kesin.

Bu kadar :fool:
Kaplan çıksında, kişiliğide kaplan gibi olursa, ozaman o eleman tadından yenmez.

Kaplan çıksında, kişiliğide kaplan gibi olursa, ozaman o eleman tadından yenmez.
Zaten ejderhayı Kaido’ya verdi. Kaplanı da çok sağlam birine verir bence. Çünkü çok saygın bir hayvanmış. Onların burclarında önemli 4 hayvan

1-Ejderha
2-Kaplan
3-kırmızı anka
4-kaplumbağa

Zaten konuyu açan arkadaş son 4 resime onları koymuş :D

Bir de bir anektot, bu 4 burcun 3’ünü Zoro saldırı isimleri olarak kullanıyor:a:

+1

@Mr.Bushido'nun da dediği gibi önemli Japon-Çin kültüründe önemli olan birçok hayvan çıkar.

Kaplanın dışında kaplumbağaya da kesin gözüyle bakıyorum.

Kaido'nun ekibiyle ilgili geçen bir teori gördüm. Buna göre ejderhanın 9 adet çocuğu varmış;
  1. Kurt
  2. Keçi
  3. Köpek
  4. Aslan
  5. Kaplumbağa
  6. Yılan
  7. İnek/Öküz
  8. Balık
  9. Kaplan
Eğer bu şekilde işlenirse tayfanın karşılaşacağı rakipler de otomatik olarak belirlenmiş oluyor aslında. Hem Oda için de işlenmesi pratik bir seçenek sunuyor bu formül. Tabi bu 9 çocuk melez yani hibrit olarak da işlenebilir.

Bunların arasından yılan çıktı(öğretmen hanım), aslan çıktı (Holdem), kaplan kesin çıkacak. Kaldı 6. Bakalım ilerleyen bölümlerde onlar da çıkacak mı ?

Ama ben bunlara ek olarak bir Tengu meyvesi görmek isterdim. Bu kontenjanı Oda Hitetsu ile doldurdu muhtemelen. Bir Chimera kesinlikle görmek isterdim. Griffon ve chimera melez yaratıklar olduğu için smile temasına çok uygun hem de güzel bir rakipler olurdu. Aslında biraz da bu melez/smile temasına uygun yaratıklara bakmak gerek. Ek olarak şöyle de yapabilir. Chimera 3 hayvandan oluşuyor; keçi, aslan ve yılan. Bu 3'ünü birleştirip bir karakter de oluşturabilir ;)

Bir de şunu görmek isterdim ama bu sanırım Doc. Q'nun meyvesi çıkacak.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık