Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonunda Zoro'nun Seviyesi

Finalde hangi seviyeye ulaşır ?

• Kullanılan toplam oy
    223
Roger ve Ray gibi isimlerin bile dünya hükümetine karşı güçsüz görüldüğü bir ortamda Zoro ve Luffy'nin Ray ve Roger gibilerin üstüne çıkacağını düşünüyorum.

Luffy, Roger ve Wb'yi güç konusunda çok rahat geçer. Zoro'da şuanki yonkouların hepsinden daha güçlü olur. Zaten muhtemelen bu ikili seri sonu yaşayan en güçlü 3 kişiden ikisini oluşturacaktır. 3. kişi de Kid olacaktır.

Zirve Ray ve Mihawk İmparator seviyesine yakın. Zoro Mihawkı ölümden dönerek yenerse aşağı yukarı oda öyle olur. Fakat az bir şey üzerine koyarsa İmparator seviyesi olur.

Zirve Ray ve Mihawk İmparator seviyesine yakın. Zoro Mihawkı ölümden dönerek yenerse aşağı yukarı oda öyle olur. Fakat az bir şey üzerine koyarsa İmparator seviyesi olur.
Seri sonu yaşayan en güçlü beşli ne olur sen onu de hele. Benim tahminim Luffy, Kid, Coby, Zoro ve Law ya da Killer. :ehe:

Seri sonu yaşayan en güçlü beşli ne olur sen onu de hele. Benim tahminim Luffy, Kid, Coby, Zoro ve Law ya da Killer. :ehe:
Law Amiral seviyesi
Sabo da Kuzan gibi İmparator yakını bir Amiral.
Coby malesef ortalama bir Amiral
Kid, temizinden ortalama bir İmparator
Zoro'da Kidle aynı şekil.
Luffy, Roger/Newgate seviyesi.
Teach, Roger/Newgate seviyesi.

One Piece de birileri ölmüyor ki. Eskilerden yine adam atılır yani. Shanks, Dragon, Akainu falan...

Ama yeni nesilden bunlar olur en güçlüler. Eskileri dahil etmezsek

Law Amiral seviyesi
Sabo da Kuzan gibi İmparator yakını bir Amiral.
Coby malesef ortalama bir Amiral
Kid, temizinden ortalama bir İmparator
Zoro'da Kidle aynı şekil.
Luffy, Roger/Newgate seviyesi.
Teach, Roger/Newgate seviyesi.

One Piece de birileri ölmüyor ki. Eskilerden yine adam atılır yani. Shanks, Dragon, Akainu falan...

Ama yeni nesilden bunlar olur en güçlüler. Eskileri dahil etmezsek
En kötü nesil lafı boşa değil, eskiden Kid WB gibi olur diyordum da artık iyice oturdu kafamda bence kral hakiyi bu adama boşa vermedi. Seri sonu ortalama imparator falan olmaz direkt KK dengi olur.

En kötü nesil lafı boşa değil, eskiden Kid WB gibi olur diyordum da artık iyice oturdu kafamda bence kral hakiyi bu adama boşa vermedi. Seri sonu ortalama imparator falan olmaz direkt KK dengi olur.
Bir Kaido kadar bile olsa çok iyi bence. Kide Kral haki verdi de Zoroya da verdi. Luffy dengi Teach dışınds olmaz bence. Kid, Şiki, Şiki baba olur.

Bir Kaido kadar bile olsa çok iyi bence. Kide Kral haki verdi de Zoroya da verdi. Luffy dengi Teach dışınds olmaz bence. Kid, Şiki, Şiki baba olur.
En kötü nesil abicim bu, seri sonu Kid=WB. Teach dayağını yer oturur zaten o zamana kadar. Xebec korsanlarını görmüş dünya ama en kötü nesil bu. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık