Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçerisindeki Beğenmediğiniz Unsurlar

Allah'ım acaba Luffy nasıl kurtulacak!!!
-Law'ın tayfasıymış
Allah'ım bu Oden ne böyle, yoksa geri mi döndü!!!
-Kanjuro çizimiymiş.
Yani biz bir şeyleri hikaye ilerleyecek, bu kadar basit olamaz dedikçe basit oluyor. Bu arc bundan çok sıkıldım.

Olayların inanılmaz yavaş ilerlemesi ve serinin başından beri devam eden bu olayın yıllar geçtikçe katmerlenmesi.Önceden bir panelde çizeceği şeyi anlatacağı olayı 5 panelde anlatıyordu.Artık olay 1 panellik olayın 2 sayıya yayılması.Mesela son bir önceki sayıda Yamato Kaido'nun karşısına dikildi ikisinin birbirine saldırması 1 sayı sürdü o ana kadar boş meydan okumalar bakışmalar falan.Bir de tepkiler tamam önemli herhangibir olayda ambiansı hissetmek için ortamdaki karakterlerin yüz ifadelerini verdikleri tepkileri görmek önemli ama herhangibir karakter osursa tek tek wano daki herkesin yüz ifadesi şaşırması verdikleri tepkiler panel panel gösteriliyor bu da sakız kıvamına katkıda bulunuyor sündükçe sünüyor uzadıkça uzuyor olaylar.

Silüetler, hikayenin çok yavaş ilerlemesi, hikayenin ilerlemesine katkısı bulunmayan detaylara, hikaye için önemli olaylardan daha fazla bölüm harcanması, en başta oldukça tutarlı bir güç dengesi kurulu olan evrende güç dengesinin hype kasmak için alt üst edilmesi, tayfadaki haki bilenlerin bilmeyenlere öğretmemesi.

Tehlike hissinin olmayışı. Nasıl olsa kurtulurlar diye izliyorum/okuyorum hep.
Sanji'nin sapıklığının komedi malzemesi olmasından nefret ediyorum.
Dövüşlerini pek sevmiyorum. Serinin en iyi dövüşlerinden biri sayılan Luffy vs Lucci bile bence iyi değildi. Şu serinin gerçekten güzel dövüşü benim için Luffy vs Usopp'tur. He One Piece dövüş, aksiyon için izlenmez zaten ona katılıyorum. O yönden beklentim yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık