Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sentry vs Süperman

Değişken, bazıları ondan güçlü bildiğin planla filan yeniyor bazılarıda çok daha güçsüz. Doomsday güçlü ondan, hatta en parlak zamanlarında birbirlerini öldürerek sonuçlandı. Zod eşit onla. Darkseid sayıdan sayıya değişse de güçlü ondan. Lex Luther zekası ile Superman'i kaç kez köşeye kıstırdı. Briniac yine aynı Lex ile.
Galactus tarzı kozmik abilerimeze karşı gideri nedir peki?

Değişken, bazıları ondan güçlü bildiğin planla filan yeniyor bazılarıda çok daha güçsüz. Doomsday güçlü ondan, hatta en parlak zamanlarında birbirlerini öldürerek sonuçlandı. Zod eşit onla. Darkseid sayıdan sayıya değişse de güçlü ondan. Lex Luther zekası ile Superman'i kaç kez köşeye kıstırdı. Briniac yine aynı Lex ile.
Bu karekterlerin neredeyse hepsi tanrı gücünde mi yani? Diğer karekterleri pek bilmem ama Doomsday ve Zod'un fazla espirisi yok bildiğim kadarıyla. Bu adamlar bahsi geçen Süperman'i nasıl alt edebiliyor o zaman?

Tanrı gücüne 1 ya da 2 kez erişti onlarda da zaten rakibi yoktu. Doomsday normalde asla yok edilmeyen her seferinde güçlenip gelen bir yaratık. O yüzden fazlasıyla güçlü olabiliyor. Esprisini görmemenin nedeni büyük ihtimal alternative evrenler ve de film, çizgi film gibi şeyler de ana mantığa uymaması.
Bahsini ettiğiniz tanrı gücü o zaman geçici bir şey anladığım kadarıyla?

Aynen birinde öldü diğeri de enerjisini bitirdi diye hatırlıyorum ama ikinci de yanlış olabilirim.
Ölmese şaşırırdım zaten.
Peki Süperman'in genel itibariyle extrem durumlar hariç güç seviyesi ne?

Şimdi aklıma geldi, eğer gücü dediniz seviyeye çıkıyorsa nasıl ölebiliyor bu adam? Ölümlü tanrı mı olurmuş.

Süperman Resmi Olarak ilk Doomsday'de öldü. Sonra all-star serisinde güneş olmak için kendini feda etti daha sonra tekrar geldi tabi.

Ölmese şaşırırdım zaten.
Peki Süperman'in genel itibariyle extrem durumlar hariç güç seviyesi ne?

Şimdi aklıma geldi, eğer gücü dediniz seviyeye çıkıyorsa nasıl ölebiliyor bu adam? Ölümlü tanrı mı olurmuş.

Kriptonit yoksa işin zor. Ama şöylede bir şey var hassas noktası 2. olarak büyüdür. Tabi öyle büyü yapıyorum alırım olayı yok tabi

@Alter

İkisinden de üstün bana göre.

Bir hapşırıkla Güneş Sistemini yok edebildiği söylenen adam güneş olma uğruna kendini feda ediyor...
Daha derinlere inmeyeyim en iyisi.

Bana saçma gelen bu çizgi romanlarda bir mangaka gibi tek çizer olmaması.Öyle olunca isteyen istediğini çiziyor.Bir gün süperman herkesi döverken öbür gün ezilebilir.Güç dengesi belirsizleşir.E okuyucuda o zaman kazanabilecek isim hakkında net bir çıkarım yapamaz.Nasıl yapacak.

Süperman ölmüş.Öldüğüyle kalmamış sonra geri diriltmişler.Aradan süre geçince yeni süper kahraman ortaya çıkarmak yerine böyle kafalarına göre değiştiriyorlarsa bence anlamı olmaz.Uzun vadeli bir başlangıç ve son olmalı değil mi ?

Mesela çok övülen galactusa biraz baktım.Ghost Rider tek atmış.Kimisi de yok öyle bir şey uydurmuşlar bu şekilde eklemeleri rezillik falan diyor.Şimdi hangisi baz alınacak ?

Dünya yok olacak diğer türlü amacı yok olacak arkadaşları yok olacak sevdiği yok olacak daha napsın adam :)
Yaratma gücü var diyordunuz yanılmıyorsam. "Sıradan" bir güneş yaratamayan tanrı mı olurmuş.

Mesela çok övülen galactusa biraz baktım.Ghost Rider tek atmış.Kimisi de yok öyle bir şey uydurmuşlar bu şekilde eklemeleri rezillik falan diyor.Şimdi hangisi baz alınacak ?
Yok öyle bir durum. Çocuklar için yapılan bir çizgi film sadece o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık