Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
Dostum.. Ne kadar dayanıklı olursan ol saldırı yedikten sonra çökmeye mahkum bir binadan farkın yoktur. Wb bunun örneği değil miydi ? Bu adam "görünüşte" sapasağlam iken çöp Squardo'dan saldırı yemedi mi ? Daha sonra çöp denizci askerlerinden bile hasar almadı mı ? Adam hasar aldı aldı aldı en sonunda da çöktü gitti. Daha neye itiraz ediyorsun ? Olmamış bir şey mi yazıyorum ? Anlayabilmek mümkün değil arkadaş :hoo:

Gözlem haki kullanamıyor.
Kral haki kullanamıyor.
Her daim silahlanma hakisi kullanamıyor.

Haki gücünün büyük bir bölümünden yoksun birine sağlık sorunlarını da ekle. Sağlık sorunları hareket kabiliyetini de kısıtlasın.. Mihawk niye yenemesin ? Birinin rafa kalkmış bir ünvanı diğerinin ise hakkını verdiği bir ünvanı var. Neden yenemesin ? Nedenini söyle bana. Wb dünyanın en güçlü adamı diyeceksen tartışmayalım.
''Kral Haki Kullanamıyor'' Kısmı Yanlış. Kullanmaya Çalışırken Kalp Krizi Geçirdi. Onun Dışında Kullanmaya Çalıştığı Bir Sahne Yok.

Squardodan Ciğerine O Hasarı Almasaydı Eğer Kalp Krizi Tarzı Sağlık Sorunları Oluşmazdı. Squardo Aniden Vurdu Ama 1v1'de Öyle Bir Durum Olamaz. Çünkü Dikkatini Dağıtacak Bir Unsur Yok. Yanda Marco Kizaru İle Savaşmıyor Sonuçta. Veya Jozu Aokiji İle. Mihawk'ın O Hasarı 1v1'de Karşı Karşıyayken Verebileceği Belirsiz. Akainu Gibi Biri Bile Savaşın Başlarında Dikkati Dağılana Kadar Hasar Veremiyordu.

Mihawk'ı Ölüsü Yonkou Eden Bir Adamla Karşılaştırmak İçin Mihawk Hakkında Ne Veri Gördük Ben Bunu Soruyorum ? Shanks İle Düelloları mı ? Ünvanı mı ? Forumda ki Birçok Kişi Mihawk'ı Yonkou Olarak Görebilir Lakin Mihawk'a Yonkou Demek İçin Elde Bir Veri Yok Somut Olarak. Shanks'la Ne Halde Ne Zaman Düello Ediyorlar Belirsiz. Ünvan Diyorsan Amiralden Bir Güçlü Kılıç Ustası Var mı Görmek Gerekir. Mihawk Dışında ki Zirveyi Görürsek İşte O Zaman Net Bir Sonuç Çıkar.

Ayrıca Mihawk Ve WB Sahnesinde Eğer ki Mangaka Mihawk'ı WB'ye Yakın Veya Eşit Gibi Göstermek İsteseydi O Saldırıyı WB Bloklardı Jozu Değil.

''Kral Haki Kullanamıyor'' Kısmı Yanlış. Kullanmaya Çalışırken Kalp Krizi Geçirdi. Onun Dışında Kullanmaya Çalıştığı Bir Sahne Yok.

Squardodan Ciğerine O Hasarı Almasaydı Eğer Kalp Krizi Tarzı Sağlık Sorunları Oluşmazdı. Squardo Aniden Vurdu Ama 1v1'de Öyle Bir Durum Olamaz. Çünkü Dikkatini Dağıtacak Bir Unsur Yok. Yanda Marco Kizaru İle Savaşmıyor Sonuçta. Veya Jozu Aokiji İle. Mihawk'ın O Hasarı 1v1'de Karşı Karşıyayken Verebileceği Belirsiz. Akainu Gibi Biri Bile Savaşın Başlarında Dikkati Dağılana Kadar Hasar Veremiyordu.

Mihawk'ı Ölüsü Yonkou Eden Bir Adamla Karşılaştırmak İçin Mihawk Hakkında Ne Veri Gördük Ben Bunu Soruyorum ? Shanks İle Düelloları mı ? Ünvanı mı ? Forumda ki Birçok Kişi Mihawk'ı Yonkou Olarak Görebilir Lakin Mihawk'a Yonkou Demek İçin Elde Bir Veri Yok Somut Olarak. Shanks'la Ne Halde Ne Zaman Düello Ediyorlar Belirsiz. Ünvan Diyorsan Amiralden Bir Güçlü Kılıç Ustası Var mı Görmek Gerekir. Mihawk Dışında ki Zirveyi Görürsek İşte O Zaman Net Bir Sonuç Çıkar.

Ayrıca Mihawk Ve WB Sahnesinde Eğer ki Mangaka Mihawk'ı WB'ye Yakın Veya Eşit Gibi Göstermek İsteseydi O Saldırıyı WB Bloklardı Jozu Değil.
Şu mantıktan kurtulmadığın/ız sürece Mihawk hakkında tartışacak birşeyim yok. Zaten mesajının yarısı halamın bıyığı olsa amcam olurdu şeklinde... O olmasaydı, bu olmasaydı vs.

:sapkali:

Mihawk - Amiral Seviyesi (NET)
Weevil - Amiral -
Yami Teach - Amiral -
Doffy - 2.Komutan
Boa Hancock - 3.Komutan
Kuma (akıllı) 4.Komutan
Jimbei 5.Komutan +

Law- Moriah- Croco ise komutan altı en üst rütbeliler.

Buggy miço, en fazla olacağı seviye bu.

Bu tayfada benim gözümde kesin yonkou kaptanı ayarı biri yok orası kesin ama iki amiral ve sağ kol arası adam ve bir amiral ayarı adam var. WB'nin ölümünden sonra boşalan koltuğa teacin geçmesi gibi yeni bir boşalan yonkou koltuğuna bu tayfa rahat oturur.

Kuma orada yoldaşının oğlunun arkadaşlarını sınıyordu bilmem farkında mısın. Adam istese zaten tek atıp geçecek seviyede olduğunu shabody'de gösterdi.
Nasıl bir insan bilerek karnını kestirir? Tek yapması gereken ciddi olmayan bir kaç saldırı kullanıp savunma yapmaktı ama onu da yapamadı. İstese tek atabilecek olması ise farklı mesele.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık