Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
Mihawk iyidir hoştur da, "WB'yi alır mı?" sorusunun cevabını kendi veriyor zaten.

"En güçlüyle aramdaki farkı görmek istiyorum." diyerek.

Öncelikle yonkouların eşit güçte olduğunu düşünmüyorum. Eğer Big Mom Whitebeard'a denk ise, Big Mom'ın tayfası Whitebeard'ın tayfasıyla top diye oynardı. Yani bariz fazla gelirlerdi. Güç dengesini sağlayan Whitebearddı o tayfada. Burda da Shichibukailer kaptan hariç bütün elemanlar yonkou tayfasına denk, hatta Whitebeard tayfasına fazla gelirler. Mihawk'ın amiral seviyesinde olduğunu düşündüğümden ucundan yonkou tayfası ederler, fazlası mümkün değil.

Bir yonkou tayfasına göre kaptan hariç çok güzel takım. Yani yonkoulardan kaptanları çıkar en güçlü korsan grubu olurlar. Ama kaptanları ekleyince bir yonkou tayfası etmezler. Yonkoular tekler tekler geçer bunları malesef. Yani cevap etmezler..... buraya bir luffy koy yonkou vssini zorlanmadan alırlar

Big Mom'ın tayfası Whitebeard'ın tayfasıyla top diye oynardı.
Yavaş oynasınlar. :S Kaptanları Nami ile, Brook ile top gibi oynayamıyor, tayfası WB tayfasıyla top gibi oynayacak. :D

"Lola'nın evliliği gerçekleşseydi, Kızıl Saç'ı, Kaido'yu, hatta ve hatta Beyazsakal'ı bile mağlup etmiştim." derken Beyazsakal'ın tayfa gücüne vurgu yapılıyor.

Üstüne üstlük, Korsanlar Kralı olmaya en yakın tayfa idi. En güçlü korsan tayfasıydılar yani.

Yavaş oynasınlar. :S Kaptanları Nami ile, Brook ile top gibi oynayamıyor, tayfası WB tayfasıyla top gibi oynayacak. :D

"Lola'nın evliliği gerçekleşseydi, Kızıl Saç'ı, Kaido'yu, hatta ve hatta Beyazsakal'ı bile mağlup etmiştim." derken Beyazsakal'ın tayfa gücüne vurgu yapılıyor.

Üstüne üstlük, Korsanlar Kralı olmaya en yakın tayfa idi. En güçlü korsan tayfasıydılar yani.
Ilk paragrafını görmezden geliyorum. Dalga geçiyorsun belli ki.
Evlilik mevzuna gelirsek, hiçbir yonkounun sebepsiz yere birbiriyle ölümüne kavga edeceğini düşünmüyorsun sanırım. Risk edemeyecek kadar çok şeye sahipler ve galibini büyük bir fark yoksa tahmin edemeyiz. Big Mom da, Germa gibi Elbaf gibi bir gücü kendine bağlayarak ezici üstünlüğü ele geçirmek istiyor ki, diğerlerine rahatça üstün gelebilsin. Kaido gibi kuduz değilsen bu işler böyle yürüyor. Kaldı ki en güçlü tayfa olmayan ve ayağına kadar gelmiş Shanks'la dövüşmeden anlaşıyor Kaido.

Tayfalar benzer güçte, kaptanlar değil bana kalırsa.Belki de totalde en güçlü tayfaydılar ama Whitebeard sayesinde. Whitebeard'ın ilk 5 adamı 1 tık, gerisi 2 tık altında Big Mom tayfasının. Marco ve Jozu gelip absürt işler yapmadığı sürece de fikrim değişmez. Katakuri gibi bir adam var o tayfada.

Yonkou tayfasında en önemli şey kaptan mihawk ne çıkarsa çıksın bence hertürlü bıg mom alır ama neyse bilmiyoruz diyelim.
Big mom vs mihawk = ?

Katakuri vs teach =teach (bunun gibi dayak arsızını kata alamaz teach power up alır dofa yardıma gider)

Smoothie vs Weevil=(Weevil alır dofa yardıma gider)
Cracker vs dofi (dof bence yardımsız alır krakeri ama neyse forumun içi rahat olsun)=dof yardımla alır.

Shiclerin dövüşcüleri zaten fazla güçlü tayfa olarak en güçlü tayfa bu tayfayı şuan ki yonkoulardan birine ver garanti korsanlar kralı.
Edit:kaptandan dolayı ortalama bir yonkou tayfası eder dedim.

Ortalama bir yonkou tayfası olurlar ama yonkou olmayan yonkou tayfası.Mihawk dof kuma jinbei croco bunları hangi yonkou tayfasına koysan cuk oturur içlerinden sağ kolda çıkar çok net.Ama içlerinden yonkou çıkarmak bu karakterlere haksızlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık