Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
tabii ki de köpekleri.
Savaşa gelecen ulan, gelmezsen seni öperiz dedikleri anda Mf de bitiyorsan daha neyi konuşak biz.
Yok savaşta relaxmışlar yok kendi kafalarına takılmışlar yok ben Beyazsakal için geldim Mahmut için gelmedim deyip savaşı terk etmeler filan hikaye. Geldin mi? geldin. Niye canım sıkıldı. O kadar ekşın istiyorsan o tatlı koltuğu bırak eski asil günlerine dön leyla.

Valheru21

Aslında tabir olarak "hükümetin köpeği" daha doğru bir tabir olur. Kuma ile Rayleigh'in konuşmasında gördük zira Kuma Kizaru'yu sallmadı ben anlaşmamı Dünya Hükümeti ile yaptım diyerek.

Teknik detayı atlayıp güç mevzusuna gelirsek; Dof, Mihawk, Kuma gibi schibukailer amirallerden korkmasada kendi planlarını yürütme amacıyla veya rahat hareket etme amacıyla yada başka bir nedenden ötürü schibukai ünvanına muhtaçlar zaten bu gereklilikten ötürü Hükümet gel diyince gelip git diyince gidiyorlar ki bu durumdada haliyle köpek oluyorlar.

Görüyorum ve arttırıyorum bence Denizciler Shicbukailerin köpekleri :)
Neden diye soracak olursak, Adamlar koskoca krallığı ters çevirip sonra düzeltiyorlar ama bi allahın kulu, adaletin savaşcısı denizciler olaya el atmaya korkuyor :gamyon:

Madem mihawk hükümetin köpeği diye tartışılıyor biraz burada tartışın bence tartıșacaksanız. Ben schilerin hükümetin köpeği olduğunu düşünüyorum ama bunun bir güç kistasi olmasına karşıyım. O mantıkla zoroda Luffy'nin adamı olduğu için güçsüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık