Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
WB'den çekinmeyen adam Shanks'tan çekinecek zaten :(
Shanks ile Mihawk arasında arkadaşlık var. Birbirlerine saygı var. Uygun bir örnek değil.
Buggy nasıl Shansk'a atar yapıyorsa BENZER(aynı değil) şey.
Mihawk gidip Kaido'ya gel kapışalım diyemez öyle şeyler söyleyemez. O tarz konuşamaz.

WB'den değil taaa Jozu'dan çekinip kılıcını kınına sokuyor. Çekinmese devam ederdi değil mi?
Post kasar gibi cevaplama düzgün bir cevap at mümkünse.

Düz mantıkta ilerlemene gerek yok. Adamlar zamanında vs atmışlar ve aralarında bir arkadaşlık oluşmuş, İlkin de Shanks'ın ve Mihawk'ın isteksiz olduğu görülüyor sen burada Shanks istedi ve zorladı Mihawk istemedi gibi lanse ediyorsun lakin durum öyle değil. MF de ise onca Amiral, Garp, Sengoku varken Mihawk'ın gidip Shanks'le eşleşmesini umman da ayrı bir konu zaten. Mihawk'ın saf güçle Shanks'dan üstün olmadığını belli kendisi de diyor zaten Korsanlar Kralı olmak beni de aşar diyor. Bu yolda ilerleyen Shanks'i anca kılıç teknikleriyle yapılan bir savaşta yener ya da yenemez onu kimse bilemez. Ama Shanks'ı Mihawk'la savaştırmak artık anlamsız bir konu çünkü bunlar artık arkadaş olmuşlar ve kılıçlarla yapılan bir vs'nin kaybedeni ve kazananını belirlemek ya ölüm ile olur ya da ağır yaralanmayla olur, haliyle bu da arkadaşlıklarına zarar verir.
Ben seriyi gördüklerim üzerinden değerlendiriyorum. Geçmişe göre anlatılanlar, sonradan çok daha farklı çıkabiliyor, en büyük örnek Fisher Tiger, herkesin büyük beklentileri vardı ancak sanılan kadar güçlü değilmiş, Sabo öldü diye anlatıldı vesaire, geçmiş üzerine anlatılanlar üzerinden kesin konuşmak yanlış olur.

Ben Shanks istedi gibi lanse etmedim, dediğim şey basit, Mihawk'ın şuan Shanks'tan çekinmediğini gösteren bir şey var mı ? Ben göremedim, zamanında vs atmışlar diyorsun, bunun nasıl olduğu ne sebeple olduğu hiç bir şey belli değil, Vista ile yaptığı düello bile daha belirgin durumdayken, sürekli görmediğimiz ve tarihi aşırı geçmiş bir olay karşımıza ısıtılıp ısıtılıp tekrar konuyor.

Mihawk bir sebepten ötürü Shanks ile karşılaşıp kapışabiliyor mu ? Ben buna bakarım, madem net şekilde Mihawk'ın Shanks'tan çekinmediği düşünülüyor, ama elimizde hiç bir veri yok, bende bu sebeple soruyorum zaten neye göre Mihawk şuan Shanks ile savaşmaktan çekinmiyor, benim gördüklerim üzerinden böyle bir kesinlik bulunmuyor.

Senin de karşında sana mantıksız, niteliksiz ve kalitesiz diyen biri olursa, sen de kullanırsın.
Bir de sana haksızlık yapıldığını düşündüğüm için yazıyorum 1 haftadır bu arkadaş bu tarzda davranırken bugün patladın bu şekilde. Gene bu konuda 3-4 mesaj o bu tarzda yazarken sen gene tek bir mesajında böyle bir şey yazmışsın.

Fakat başka bir durum var ki böyle anlamış o arkadaş.

Bir de sana haksızlık yapıldığını düşündüğüm için yazıyorum 1 haftadır bu arkadaş bu tarzda davranırken bugün patladın bu şekilde. Gene bu konuda 3-4 mesaj o bu tarzda yazarken sen gene tek bir mesajında böyle bir şey yazmışsın.

Benim ya da herhangi birinin hakkında kesin bir yargıya vararak, git tedavi gör demek kimsenin haddine değildir. Kendisi bana bilimsel konuştuğunu söyledi özelden, gören de hepimizle tek tek saatlerce terapi yapmış da öyle bir karara varmış gibi konuşuyor. Şurada atılmış üç beş mesajdan tümevarım yapan ve bunun bilimsel olduğunu iddia eden adamın diploması, anca duvarı süsler.

Kuş beyinli demek yerine yukarıdaki mesajı yazabilirdi. Nasıl bir başka durumdan bahsediyorsun?

Kuş beyinli demek yerine yukarıdaki mesajı yazabilirdi. Nasıl bir başka durumdan bahsediyorsun?
1 haftadır böyle devam eden bir şey var ve insanın bir sabır noktası var. Patlaması normal bir şey.
Bunlara rağmen ben de kullanayım dediğin için ya öncesini görmedin olayın ya da bilerek anlayışla karşılamıyorsun. Veya aklıma gelmeyen başka bir şey. Başka durum da bunlar.

Ben seriyi gördüklerim üzerinden değerlendiriyorum. Geçmişe göre anlatılanlar, sonradan çok daha farklı çıkabiliyor, en büyük örnek Fisher Tiger, herkesin büyük beklentileri vardı ancak sanılan kadar güçlü değilmiş, Sabo öldü diye anlatıldı vesaire, geçmiş üzerine anlatılanlar üzerinden kesin konuşmak yanlış olur.

Ben Shanks istedi gibi lanse etmedim, dediğim şey basit, Mihawk'ın şuan Shanks'tan çekinmediğini gösteren bir şey var mı ? Ben göremedim, zamanında vs atmışlar diyorsun, bunun nasıl olduğu ne sebeple olduğu hiç bir şey belli değil, Vista ile yaptığı düello bile daha belirgin durumdayken, sürekli görmediğimiz ve tarihi aşırı geçmiş bir olay karşımıza ısıtılıp ısıtılıp tekrar konuyor.

Mihawk bir sebepten ötürü Shanks ile karşılaşıp kapışabiliyor mu ? Ben buna bakarım, madem net şekilde Mihawk'ın Shanks'tan çekinmediği düşünülüyor, ama elimizde hiç bir veri yok, bende bu sebeple soruyorum zaten neye göre Mihawk şuan Shanks ile savaşmaktan çekinmiyor, benim gördüklerim üzerinden böyle bir kesinlik bulunmuyor.
Çekindiğini gösteren sahnelerde yok, ben vs yapmamalarini arkadasliklarina bagliyorum, bu da seri de vurgulanan bir şey. Lakin çekindi demek için ortada bir kanıt yok.Ya da belirtilen bir kısım yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık