Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    358
Queen'i bu kadar rahat tekmelemesi ve indirmesi aslında sol kolu aştığının bir kanıtı zaten. En son böyle bitirici tekmeyi zaman atlaması öncesi Kizaru vs Supernovalar'da gördük.

Queen'i bu kadar rahat tekmelemesi ve indirmesi aslında sol kolu aştığının bir kanıtı zaten. En son böyle bitirici tekmeyi zaman atlaması öncesi Kizaru vs Supernovalar'da gördük.
Bir de Sanjinin vücudu dönüşüm geçiriyor bir yerden sonra, o da hatta Oda ne yaptını anlamamıştır bile. Güçleri tam oturup etkileri anlaşıldığında ne kadar muazzam bir şey olduğunu biz de daha net anlayacağız sanırım.

Zoro ve Luffy'nin kk seviyesi olacağı düşünüldüğünde Sanji'nin amiral seviyesinde kalması biraz düşük olur ama Sanji'nin çapına baktığımızda da amiral seviyesi demek gayet yeterli. Araya Yamato girerse de Sanji'nin amiral seviyesi olması çok yerinde olur bak.

Luffy kk+
Zoro kk
Yamato gelirse tayfaya yonko (Kaido seviyesi)
Sanji yonko (Aokiji seviyesi)
Jinbe sağ kol ve ya sağ kol+
Ek olarak Usopp'tan beklentim var. Bu karakter yc1 filan bitirmeli seriyi.

Zoro ve Luffy'nin kk seviyesi olacağı düşünüldüğünde Sanji'nin amiral seviyesinde kalması biraz düşük olur ama Sanji'nin çapına baktığımızda da amiral seviyesi demek gayet yeterli. Araya Yamato girerse de Sanji'nin amiral seviyesi olması çok yerinde olur bak.
Yamato bence ilerisinin Kaido'su olur. Kızda o hava var zaten. Ben Sanji'den güçlü olucağını düşünüyorum.

Luffy kk+
Zoro kk
Yamato gelirse tayfaya yonko (Kaido seviyesi)
Sanji yonko (Aokiji seviyesi)
Jinbe sağ kol ve ya sağ kol+
Ek olarak Usopp'tan beklentim var. Bu karakter yc1 filan bitirmeli seriyi.
Şuraya kadar yine kötü değildi ama Aokiji ve yonkou seviyesi dediğinde patladım,Akainu= yonkou diyeni çok gördüm ama bunu ilk kez görüyorum.
Akainu yu sevmesemde Aokiji nin Akainu ya karşı 10 gün dayanabilmesinin en büyük etkeni meyvesi gibi görüküyo.

Kesinlikle küçümsemiyorum bu arada ama görünen köy kılavuz istemez,çok güçlü birisi ama en zayıf yonkou olarak görülen Teach bile zor da olsa yener Aokiji yi.

Donanmada herhangi bir yonkouyu yenebilecek bana göre 3 kişi vad Akainu,Kizaru,Garp gerisinden umudum yok belki Ryokugyu.

Son düzenleme:
Şuraya kadar yine kötü değildi ama Aokiji ve yonkou seviyesi dediğinde patladım,Akainu= yonkou diyeni çok gördüm ama bunu ilk kez görüyorum.
Alay edilen ve gücü küçümsenen Teach bile Aokiji yi hacamat eder

Akainu yu sevmesem de Aokiji nin 10 gün dayanabilmesinin en büyük etkeni %90 olasılıkla meyvesidir.
Akainu'nun az daha yaralı gücü düşmüş hali Aokiji. Ayrıca Aokiji o meyvesiyle nasıl dayanıyor anlamadım karşısında tam ctsi var. Ace ateşiyle eritebiliyordu buzları karşısında magma meyveli biri var ona rağmen 10 gün dövüşmüşler. Teach alır bence de Aokiji'yi.

Yonko ile Amiral arasında büyük bir fark olmadığını düşünüyorum zaten bu yüzden Zoro Yonko , Sanji amiral seviyesine gelir bence , ek olarak Yamato'nun gerisinde olmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık