Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    358
Oda ana karaktere troll yapmıyor yahu ödülde başarıda falan.Gidip Chopper ödülüne troll yapıyor Zoro-Sanji ödülüne troll yapıyor ama beşinci imparator ünvanı verdiği ana karakterine ciddi takılıyor.Geleceği görünce o seviye etti zaten Luffy.Görmemiş hali sağ kol seviyesidir.Kata da ona çok ters olduğu için aynı seviye olsalar bile kazanma şansı azdı kazanması muhtemel olan kişi Kata idi.Çünkü Luffy yetenek kullanıcısı değil yumrukla dövüşen adam.Geleceği o da görmeye başlayınca farkı koymuş oldu.
Ana karaktere troll yapmıyor ama o ödülü bilerek fazlada verdirdi. 5.imparator lakabı filan hele Morgans'ın tamamen hükümet ve denizco düşmanlığından yaptığı bir şey. Geleceği görmeyince gördük top gibi sektirdi Katakuri. Görmeye başlayınca anca o seviyelerde geldi denebilir. Yumruklarını da meyvesinin gücüyle atıyor aga nasıl yetenek kullanıcısı değil o gear formlarını nasıl yapıyor? Kata tersti meyve olarak evet ama benzer şeyler yapıyordu gene tamamen ters şeyler değildi.

Yonkou sağ kolu olacağını düşünüyordum. Muhtemelen Amiral üstü bir seviyede bitirir. Umarım yine yanıltır beni ve yonkou seviyesine ulaşır reis.

Bedavacılıkta çıgır açan Law-Luffy ikilisine katıldığı için Yonkou üstü bile olabilir böyle kötü seriler de böyle alt yapısız boş beleş şeyler bol olduğu için şaşırmıyoruz.

Kis
Bu eşleşmeleri kabul edersek Sanjinin en güçlü tayfa üyesi olması lazım. Luffy'yi bile geçmeli. :/
Kizaru, Akainu'dan daha mı güçlü diyorsun?

Daha hızlı olduğu kesin, saldırısının kapladığı alanda aynı şekilde daha fazla. Bence Kizaru'nun, Akainu'dan eksik olan gücü Haki'si daha az olabilir, ciddiyetsiz olduğu için de daha zayıf bir tehdit olarak görülüyor. Yine de Akainu'dan zayıf mı değil mi göreceğiz!?

Kizaru'yu yenecek. Daha üst bir rakibi olur mu bilmiyorum, şuan bile Kizaru ssviyesine yakın. Karasakal tayfasının seviyesi ve IM'e doğru olan kısımda çıkacak rakipler de önemli. En az Amiral.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık