Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    359
William ciddi anlamda yazdıkça daha kötü duruma düşüyosun reis.Sen mangadan paneller atıp milleti göt eden bir adamdın.Ya Zou'da bile Luffy Sanji için ''sanji 2bin asker gücünde.'' dedikten sonra Zoro hemen atlayıp ''Ben de 3bin asker gücündeyim.'' diyen adam.
Ciddiyim bu forum beni mangaya tekrar başlattı şu an Skypiea'dayım.Lütfen sen de oku.Bu ikili arasındaki çatışmayı tekrar hatırlarsın.Kaldı ki O-toko bile kurtarılırken Sanji-Zoro arasında çekişme ve atışma rol oynadı.2 yıl sonra Sabaody'de ''Onu ikiye ayırdım.'' ''Hayır , ben onun boynunu kırdım.'' diye çekişen adamlar.
Ben demiyorum ki Sanji Zorodan güçlü.Ben Sanji ile Zoro'nun birbirine neredeyse eşit olduğunu savunuyorum.Hikayesel açıdan Zoro tabii ki de öndedir.Mecburi o zaten , Allah'ın emri.
Atışmaların saçma olmasından bahsediyorum ya. Sırf atışıyorlar diye denklik olmaz. Aralarındaki güç farkı Shanks ve Buggy olacak demiyorum. İnsanlar güç farkı fazla diye yanlış anlıyor galiba bu atışma benzerliğini. Birazcık da tetiklemek için yazdım. Yoksa ilişkileri aynı değil tabi ki. :D

Oda en başından beri Zoro'nun sağ kol olduğunu, Sanji'nin de Zoro'yla rekabet içinde olduğunu vurguluyor. Aralarında büyük bir fark beklemek bence yanlış olur.
Luffy'nin sadece korsanlar kralı olmakla kalmayıp denizcilerin düzenini de bozacağını düşünürsek Sanji'nin Amiral üstü olacağı garanti.

Buggy ile Shanks arasında ki muhabbetle, Sanji ile Zoro arasında ki muhabbet kesinlikle aynıdır... ikisi de komedi unsurudur...
Daha çok Usoppla Luffye benziyor Buggy ve Shanksın ilişkisi, Buggyninden Yonkou olma potansiyeli var bence ama korkaklığı ve kolaycılığı onu bu potansiyeli gerçekleştirmekten alı koyuyor. Usoppun rüyası aslında annesinin ölmeden önceki ona son öğüdü, kadın büyük ihtimal olunun bu zayıf noktasını gördü ve üzerine gitmesi için böyle bir istekte bulundu. Ben şahsen Usopp Jinbeiği geçerse şaşırmam. Zoroda Sanjinin bi seviye aşağısında tav olur, Sanji güneşse Zoroda ay olur. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık