Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    359
Shanks ve Buggy'nin küçükken eşit olmadıkları gibi bir delil yok arkadaşlar.
Büyüdüklerinde ise Shanks ona eski bir dost gözüyle bakıyor, alttan alıyor. Zoro'nun Sanji'yi alttan aldığını görmedim.

Buggy ile Shanks arasindaki muhabbetin Sanji ile Zoro arasindaki olayla ayni oldugunu mu dusunuyorsun?
Ben de olsam ben de susardim
Evet, benzer şekilde atışıyorlar. Buggy bana neden ikinci oğul dedin Shanks'a birinci oğul dedin diye kızıyor Oden'e. Kuzey mi güney mi diye tartışıyorlar. :/ Ama benzer tartışma olmuyrmuş.

Eşit/denk diyenler de düzgün argüman sunsun şu atışmadan farklı. :D Op evrenindeki kişilerin bu iki karakter hakkındaki yorumlarına bakıyorum, eğitim aldıkları kişilere bakıyorum, güçlenmek için yaptığı şeylere bakıyorum ve denk diyemiyorum.

Dostum Buggy herkesle atışıyor ona bakarsan ? Wb'ye bile yanlışlıkla laf çakan bi adam bu ben hala alakayı çözemedim.

Sanji de herkesle atışıyor. Jinbei'yle bile atıştı ya. :D Aynı tayfada Buggy ve Shanks sürekli saçma konularda atışıyorlar. Aynen hiç benzemiyor. :D

Silinmiş Üye

Evet, benzer şekilde atışıyorlar. Buggy bana neden ikinci oğul dedin Shanks'a birinci oğul dedin diye kızıyor Oden'e. Kuzey mi güney mi diye tartışıyorlar. :/ Ama benzer tartışma olmuyrmuş.

Eşit/denk diyenler de düzgün argüman sunsun şu atışmadan farklı. :D Op evrenindeki kişilerin bu iki karakter hakkındaki yorumlarına bakıyorum, eğitim aldıkları kişilere bakıyorum, güçlenmek için yaptığı şeylere bakıyorum ve denk diyemiyorum.

Sanji de herkesle atışıyor. Jinbei'yle bile atıştı ya. :D Aynı tayfada Buggy ve Shanks sürekli saçma konularda atışıyorlar. Aynen hiç benzemiyor. :D
Anlıyorum hocam :d

Üye silindi 5781

William ciddi anlamda yazdıkça daha kötü duruma düşüyosun reis.Sen mangadan paneller atıp milleti göt eden bir adamdın.Ya Zou'da bile Luffy Sanji için ''sanji 2bin asker gücünde.'' dedikten sonra Zoro hemen atlayıp ''Ben de 3bin asker gücündeyim.'' diyen adam.
Ciddiyim bu forum beni mangaya tekrar başlattı şu an Skypiea'dayım.Lütfen sen de oku.Bu ikili arasındaki çatışmayı tekrar hatırlarsın.Kaldı ki O-toko bile kurtarılırken Sanji-Zoro arasında çekişme ve atışma rol oynadı.2 yıl sonra Sabaody'de ''Onu ikiye ayırdım.'' ''Hayır , ben onun boynunu kırdım.'' diye çekişen adamlar.
Ben demiyorum ki Sanji Zorodan güçlü.Ben Sanji ile Zoro'nun birbirine neredeyse eşit olduğunu savunuyorum.Hikayesel açıdan Zoro tabii ki de öndedir.Mecburi o zaten , Allah'ın emri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık