Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    359
La Sanji eğer 2 numara olarak planlanıyorsa Marco seviyesine yakınına ya da üstüne gelecek bunun kaçarı yok.

Mangaka ittirmesi ya da 20li yaşlarla alakası filan da yok.

Rayleigh ortada. Zoro onun kadar olsa ya da geçse aşağısındaki Sanji Marco olur.

Kk'yi kk yapan en büyük etken tayfasıdır.
En kötü sağ kol olur. O da dediğin gibi Marco'dur. Ki onuda geçer yüksek ihtimal.

Oda son savaşla ilgili ne planlıyor ben onu merak ediyorum. Sırf Luffy insanları kendi tarafına çekiyor diye umarım tüm işi ittifaktaki kişilere yaptırmaz. Yaptırmazsa daha güçlü de olabilir Sanji.

En kötü sağ kol olur. O da dediğin gibi Marco'dur. Ki onuda geçer yüksek ihtimal.

Oda son savaşla ilgili ne planlıyor ben onu merak ediyorum. Sırf Luffy insanları kendi tarafına çekiyor diye umarım tüm işi ittifaktaki kişilere yaptırmaz. Yaptırmazsa daha güçlü de olabilir Sanji.
Zoro'nun Sanji'nin kendi ismi olmalı. Olacaktır da.

Kizaru örneğin dikkatini vermeli. Bundan kastım hadi mugiwaraya dalın diye bağırmayıp tayfayı da tehlikeli bulması.

20li yaş diye küçümsemeleri anlamıyorum. Bu jenerasyon değişik işte.

Suit güzel olacak, merak etme. Eğer bir de modifiye edilip Sanji'ye uygun olarak sadece ayaklarında aktif olacak şekilde yaparlarsa tadından yenmez. Sanji'ye anasının ak sütü gibi helel o suit. Kullansın tabii.
Suit güzel oldu evet. Tam Sanji'ye göre oldu. 'Görünmezlik!' ? Açıkçası ben o suitin görünmez olmaktan başka pek bir faydasını görmedim. Hızlandırma falan mı veriyor ne yapıyor bu suit?

Son arctaki olaylardan sonra, Katakuri seviyesine gelirse öpsün başına koysun.
Yalnız bu seviye zaten üst bir seviye değil mi? Bence Katakuri seviyesi Yonkou ile Amiral arası bir seviye. Hadi abarttım diyelim en azından Amiral seviyesidir.

Edit: kıyafetten de çok şey beklemeyin derim. İchiji ve muhtemelen niji kıyafet olmadan bile sanji’den üstünler. İkisi de kıyafetliyken ne kadar güçlüydü gördük. Sanji onların bi tık altında olacak.
Bence Sanji kardeşlerinin hepsini geçecek. Yani hikayede yaşanan bazı şeyler bana öyle hissettirdi. Belki zaten şu an onlardan daha güçlüdür de biz bilmiyoruzdur. ODA Gear 4'u bile taaa ne zaman gösterdi biliyoruz. Sanji için esas güçlerini gösterecek o zor anlar çizilmedi hikayede. Belki bu arcta çizilir zorda kalınca esas güçlerini gösterir.

Üye silindi 6669

Yonko sol kolu olur en fazla. Amiral filanda aldırmaz Oda buna

Arkadaşlar tüm yorumları okudum neredeyse aklıma takılan bir şey var. Herkes sağ kol seviyesini Amiral seviyesinin altı olarak düşünmüş. Niye böyle düşündünüz? Bence sağ kol Amiral altı değil hatta Amiral üstü bir seviyedir. Bakınız Rayleigh. Kizaru'ya diyor:"Genç olsaydım seni paketler onlara yardım ederdim.".

Sanırım siz şu an ki bir Yonkou'nun sağ kolunu düşünmüşsünüz ama seri sonunda Luffy KK olacağı için bir KK'nın sağ kolu olarak düşünmeniz lazım. O yüzden ben Sanji'nin sağ değil de sol kol olacağını düşünüyorum.

Hem bir Yonkou'nun sağ kolu olarak düşünseniz bile bence Yonkou'ların sağ kolları Amirallerden düşük değildir. Aynı seviyededir.

Üye silindi 5781

Borsalino'nun kocası olma gibi bir seviye varsa o seviyeye gelecek.

Arkadaşlar tüm yorumları okudum neredeyse aklıma takılan bir şey var. Herkes sağ kol seviyesini Amiral seviyesinin altı olarak düşünmüş. Niye böyle düşündünüz? Bence sağ kol Amiral altı değil hatta Amiral üstü bir seviyedir. Bakınız Rayleigh. Kizaru'ya diyor:"Genç olsaydım seni paketler onlara yardım ederdim.".

Sanırım siz şu an ki bir Yonkou'nun sağ kolunu düşünmüşsünüz ama seri sonunda Luffy KK olacağı için bir KK'nın sağ kolu olarak düşünmeniz lazım. O yüzden ben Sanji'nin sağ değil de sol kol olacağını düşünüyorum.

Hem bir Yonkou'nun sağ kolu olarak düşünseniz bile bence Yonkou'ların sağ kolları Amirallerden düşük değildir. Aynı seviyededir.
Seni paketler yardım ederdim demiyor.

Ama bence herkes Rayleigh olamaz. Rayleigh istisna bir sağ kol gibime geliyor.

Yine sanji konusu ve yine bushido... artık yubayla birlikte içten içe sanji fanı olduklarını düşünüyorum. Yani forumda girdikleri zamanın %90'ını sanji'ye harcıyorlar. Avatarları, nicklerine falan girmiyorum bile...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık