Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
sanji bu arc zoronun önüne geçer bu net ama bidaki arcta wanoda zoro sanjiyi tekrar geçer gene dengelenmiş olur.luffy >zoro>sanji olur.yazıları okudumda zoro luffynin g4 lü haline şuan denk diyenler var.enteresan yorumlar bunlar.g4 lü luffy kendi tayfasının hepsini aynı anda yener şuan net.bunu nerdenmi çıkarıyorum sanji luffye direk saldırdı hemde şiddetli luffye hiç bişe olmadı ayakta durdu zoronunda alabilmesi mümkün degil .luffy dofu indirmeseydi doff zoroyla sanjiyle tayfayla oynardı lawla oynadıgı gibi.

Sonuc olarak bu arc sanji zoroyu geçer ama genede luffyi geçemez denkde olamaz.

Sanji bu arc Zoro'yu geçer, Zoro da Wano'da Sanji'yi geçer deniliyor da Sanji Wano'da p-up almayacak mi ? Mantıksız bir durum ortaya çıkıyor bu yorum sonucu. O yüzden Sanji ancak Luffy-Zoro'ya eşit olabilir bu arc. Zoro ve Sanji Wano'da p up alır, Zoro'nun alacağı up daha büyük ve daha sağlam olacağı için yine öne geçer. Bu daha mantıklı geliyor.

Sanji bu arc Zoro'yu geçer, Zoro da Wano'da Sanji'yi geçer deniliyor da Sanji Wano'da p-up almayacak mi ? Mantıksız bir durum ortaya çıkıyor bu yorum sonucu. O yüzden Sanji ancak Luffy-Zoro'ya eşit olabilir bu arc. Zoro ve Sanji Wano'da p up alır, Zoro'nun alacağı up daha büyük ve daha sağlam olacağı için yine öne geçer. Bu daha mantıklı geliyor.
Araya da subliminal mesajı sıkıştırmışsın :D

Sanji'nin bu arc güçlenebilmesinin tek yolu bir şekilde genlerinde kardeşlerinde olduğu gibi bir modifikasyon oluşmasıydı. Reiju ile yaptıkları sohbetten sonra bu bile şüpheli hale geldi açıkçası. Ha olurda genlerin aktifleşmesi olayı olsa bile Sanji'nin öyle Luffy seviyesine gelmesi gibi bir ihtimal yok, Zoro ne durumdadır tam belli değil şuan, ama Zoro-Fujitora olayını gördükten sonra Law'dan pek farklı gibi görünmüyor. Law-Dof-Sanji olayını düşününce Sanji genlerle birlikte bir Law seviyesine gelebilir mi, belki gelebilir ama olmayadabilir.

Özetle Sanji bu arc belirgin bir güçlenme yaşamayabilir diyorum. Güçlenmesi durumu olsa bile bunun o kadar fark yaratacak ölçüde olacağını da sanmıyorum. Bu arc Sanji'yi komutan döverken göreceğimizi ise hiç sanmıyorum. Son iki şık arasında bir yerdeyim ama E.Oda bu gen meselesini boşuna ortaya atmamıştır diyerek 5. seçeneğe veriyorum oyumu..

Zoro Sanji'ye göre daha iradeli daha sağlam daha soğukkanlıdır. Size güç oranları açıklıyorum.İlk kupon benden.Oynayın kazanırsınız.Yatarsa paranız iade.
Bakın beş tane "daha" kullandım.
Oranlar Hasır Şapka Liginde Perşembe akşamı yapılacak maçlar içindir.

Luffy ; % 100
Zoro ; % 90
Sanji ; % 85

- Kaptan Buggy "Efsanevi" ..

Zoro Sanji'ye göre daha iradeli daha sağlam daha soğukkanlıdır.

Sanji ne zaman soğukkanlı ve iradeli davranmadı ki. Sanji'nin de kendine özgü üstünlükleri var. Mesela gözlem haki'sinde daha yetenekli olduğu söylendi, bence bu konuda Zoro'dan daha üstün. Ondan sonra çok daha esnek ve uçabilme yeteneğine sahip. Ondan sonra düz yolda giderken sağda solda kaybolmayı geçtim, Capone'un kalesinin içerisindeyken arkasında Nekomamushi'nin aşırı güçlü olduğunu seziyor, ve arkadaşlarını hemen dışarı çıkaracak şekilde bir taktik üretebiliyor. Vücut değiştirdiği vakit bile Nami gibi zayıf bir vücutta gözlem hakisi kullanıp deniz altında Kinemon'un vücudunu buluyor. Stratejik olarak Sanji çok üstün, kafası bu tarz zeka gerektiren şeylere çalışıyor, Mr.Prince olarak Alabasta'da yaptığı plan, Enel'in gemisini yok etmek için makine dairesine kadar inip gizlice gemiyi yok etmesi ve arkadaşlarının kaçmasına olanak sağlaması. Enies Loby'de yine aklını kullanıp tayfasına büyük avantaj sağladı. Adam hem aşçı, hem Zoro dengi güçlü, hemde stratejik olarak zeki.

Bu seri Luffy > Zoro > Sanji diye başladı aynı şekilde biter.

Sanji'nin p.up alcağını sanmıyorum.2 yıl sonraki gerçek gücünü gösterir.

En fazla Zoro'yla eşit seviyeye gelir, bu da Sanji'ye son kıyağım. Ki adam akıllı bir karşılaşma olmadan kaçacaksa o bile muallak. Luffy>Zoro>Sanji şunu bi idrak etmek lazım. :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık