Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sanji'nin Ailesi ve Bege

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mihawk

Buraya yorum gelecek.

Edit: Tutmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanji'nin babasını görmediğimizi düşünüyorum. Shiki böyle bir adam değil ve Luffy'nin yendiği birisini Sanji'nin babası diye karşımıza çıkarmaz. Shiki hiç uymuyor zaten hikaye olarak da. Vinsmoke ile Shiki uyumu yok.

Sanji babasını tanıyor Shiki'yi gördüğünde tepki yok? :/

Tutmaz.

Roronoa Zoro

Bu arada Sanji'nin kara bacak lakabı Zeff'ten geliyor. Yeri gelmişken yazayım dursun buralarda. Don Krieg Big Mom'un adamı olmuş olabilir.

Sanji'nin babasını görmediğimizi düşünüyorum. Shiki böyle bir adam değil ve Luffy'nin yendiği birisini Sanji'nin babası diye karşımıza çıkarmaz. Shiki hiç uymuyor zaten hikaye olarak da. Vinsmoke ile Shiki uyumu yok.

Sanji babasını tanıyor Shiki'yi gördüğünde tepki yok? :/

Tutmaz.
Her ne kadar o filmde Oda'nın parmağı olsa da Shiki vs. Luffy tamamen mangadan bağımsız diye biliyorum ben.

Her ne kadar o filmde Oda'nın parmağı olsa da Shiki vs. Luffy tamamen mangadan bağımsız diye biliyorum ben.
Manga bölümü var? Shiki Roger'la kapışmış, korsan bir karakter. Karakteri belli. Deli-dolu birisi.

Vinsmoke'lar ise yıllardır bir efsane olan ordunun başı. Denizcilerin düşmanı. Teknolojik aletleri var. Suikastçı bir aile.

Shiki gibi bir adam zaten BM ile müttefiklik mi yapar? :/

Ellerine sağlık. Okudum. Geçen kafadan sallamıştım babaları Shiki diye. Ama Smoker'ın açıklamasına göre ve şu an Kraliyet Ailesinden çıktıklarını bildiğimiz için olmaz gibi geliyor bana da.

tutmaz.

sanjinin ablası diyorki babam başındaki ödülü arttırdı only alive yaptı. shikiyi görüp tutuklamayacak ve isteklerini kabul mu edecekler. ikisi çok farklı yerlerde. başka bir meyve olabilir, teknoloji olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık