Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Öyle milimetrik hesaplara dayalı yorumlar yapılıyor ki gören de Luffy gerçekten uçuyor sanır. Allah'tan bir kanat muhabbeti çıktı. Allaaaahtannnnn! :artiz:
Densetsu sen Sağ kanat Sanjinin bir Kral kanadı olacağı günden korkuyorsun ama o gün gelecek, o gün geldiğinde bütün Zoro fanlarının dünyası ters dönecek.
Densetsu; Dur sakın söyleme!!!
Battal gazi; Sanjinin Kral hakisi vardır!!!!!
Capori; Woaaaaaaa!!!
Densetsu; Huaaa ben bunu asla kabul etmeyeceğim.

O gün Battal gazi tam bir Sanji fanına layik 100lerce Zoro fanı aşağılamasana göğüs gerdi ve Sanjinin hakkını verdi böylece bütün forum da yeniden gençler Sanji fanı olmaya başladı. Sanji fanlarının başlattığı mücadele bir kez daha Zoro fanları tarafından söndürülemedi. :good:

Ele ayağa filan düşmedi koskoca dünyada 13 kişi görmüşüz zaten bunlar dışında da max 5 kişide çıkar. Milyonda 1 denildiğini düşünürsek sayı az bile. Ama bundan bağımsız olarak sanjide çıkmaz, nitelik yok. Gerçi ben bunu en son yamatoya dediğimde onda çıkmıştı da neyse
Değiştir o nicki. Hak etmiyorsun.

Ace zoru görünce hangi arkadaşına sırtını dönmüş? Adam babalığına laf etti diye döndü amirale kafa tutmaya kalktı. Sanji ise hemen satış. Arada dağar kadar fark var.
Acede Luffye gelme bu benim kendi özel mevzun demedimi, aynı şey bunlar Sanjide Reiju için Linline kafa tuttu Bigmomun tayfasının ortasından Luffy aldı. :good:

Silinmiş Üye

Millete secde eden Zoro'da çıkıyorsa Sanji'de de çıkar ama boş verin olmasın daha iyi. Gen men bir şeylerle güçlensin güçlenecekse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık