Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Katılmıyorum sırf Kral Haki'si olması onu güçlü yapmaz örneğin Garp yumruğu ile Kral Haki kullanıcısı Chinjio'yu kelimenin tam anlamı ile ezdi İleri Kral Haki kullanıcılarından mesela Yamato şimdi Yamato Akainu veya Garp'tan güçlü mü? Tabi ki değil.
Garp ve Akainu'da Kralın Hakisi yoksa benim suratıma isteyen herkes tükürebilir açık adres veririm.

Sanji^de çıkmamalı.
Böyle yaptı ama sonra hayali için evini terk etti Sanji'nin hayalinden vazgeçtiği tek an Puding ile evleneceği andı onu da tayfasını korumak için yaptı benzer bir şeyi Zoro, Thirriler Bark'ta yaptı hayalinden vazgeçti tayfası korumak için. Hatta bir ara Sanji geldi Zoro'ya "sen yapma ben yaparım eğer ölürsen hayalin nolacak aptal!" dedi. Yani Sanji, Zoro'nun hayalini bile önemsiyor bence ikisinin de hayallerine bağlılıkları denktir hatta ikisinin demiyim 3'ünün diyeyim Luffy,Zoro ve Sanji'yi hayallerinden vazgeçirecek tek şey arkadaşlarının hayatlarıdır.

Öyle milimetrik hesaplara dayalı yorumlar yapılıyor ki gören de Luffy gerçekten uçuyor sanır. Allah'tan bir kanat muhabbeti çıktı. Allaaaahtannnnn! :artiz:

Garp ve Akainu'da Kralın Hakisi yoksa benim suratıma isteyen herkes tükürebilir açık adres veririm.
Sadece onlar değil ki mesela Mihawk yada Ryuma veya Kizaru... Demek istediğim seride Kral Haki'sine sahip olmayan pek çok güçlü karakter var ve bir karakteri diğerinden kral hakisi kullanıyor mu kullanmıyor mu diye "güçlüdür" yada "güçsüzdür" gibi değer biçmek mantıksız geliyor.

Sadece onlar değil ki mesela Mihawk yada Ryuma veya Kizaru... Demek istediğim seride Kral Haki'sine sahip olmayan pek çok güçlü karakter var ve bir karakteri diğerinden kral hakisi kullanıyor mu kullanmıyor mu diye "güçlüdür" yada "güçsüzdür" gibi değer biçmek mantıksız geliyor.
Yok ben senin söylemeye çalıştığın şeyi anladım. Kral Hakisi kullanamayan biri Kral Hakisi olan birini yenme ihtimaline sahiptir elbette fakat saydığın karakterlerden Kizaru hariç emin ol hepsi Kral Haki sahibidir. Mesela Rocks D. Xebec. Bu adamın Kral Haki kullandığına dair herhangi bir bilgi geçmedi hikayede ama biz tahmin edebiliriz kullanabildiğini.

Bazı karakterlerin H.Haki sahibi olduğunu mangakanın bizlere söylemesine gerek kalmıyor. Ve bu karakterlein çok büyük bir kısmı hikayenin zirvesine oynayan adamlar. Bu yüzden Kralın Hakisine sahip karakterler aynı zamanda "güçlü" olarak kabul edilir. Fakat bu yenilmez oldukları anlamına gelmiyor tabii ki.

Sanji^de çıkmamalı.
Burada Sanji Zoronun nasıl bir ezik olduğunu gördüğü için yol yakınken dönmesi için tavsiye veriyor. Lakin Sanjiyi dinlemeyen Zoro Mihawktan hayatının dayağını yiyip tefececi Namiye borçlanıyor ve buda yetmezmiş gibi en sonunda Mihawka secde ederek hayalini tuvalete atıp sifonuda çekiyor. Sanji haklıymış dimi.?

Ele ayağa filan düşmedi koskoca dünyada 13 kişi görmüşüz zaten bunlar dışında da max 5 kişide çıkar. Milyonda 1 denildiğini düşünürsek sayı az bile. Ama bundan bağımsız olarak sanjide çıkmaz, nitelik yok. Gerçi ben bunu en son yamatoya dediğimde onda çıkmıştı da neyse

Mantıksız değil. O saydığın isimlerden de bir tek Kizaru'da kral haki yoktur. Ryuma ve Mihawk'ta çıkmama ihtimali yok. Şimdiye kadar sayacağımız 20 kral haki kullanıcısının kendisinden sonra gelen +40 güçlü karaktere kaybetme ihtimali %10 falandır muhtemelen. O yüzden kral hakisi olan birinin olmayan birine karşı üstünlüğü bariz vardır ve bu dövüşün sonucunu doğrudan etkileyen bir faktördür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık