Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Aslında şaşırmadım, Zoro'cular çok istikrarlılar bu konuda, hiç yanıltmıyorsunuz valla. :D

Oda'nın buradan itibaren Sanji'ye nasıl bir misyon yükleyeceğim bilemeyiz. Zaten Raftel'de öğrenilecek "Kayıp Yüzyıl" Donanmaya ve Dünya Hükümeti'ne çok büyük bir kin ve nefrete yol açacak. Raftel sonrası kimse eski haliyle kalmayacak. Sanji ve Zoro tabi ki ikinci üçüncü adam olarak illa ki aralarında bir güç olacak ama bu öyle yüksek bir fark olamaz.

Tamam Zoro bütün sağ kollardan daha güçlü olacak ama Sanji'de bütün sol kollardan güçlü olacaktır. :D
Zoro sanji tartışmaları içinde gördüğüm en mantıklı yorum. Niye sayfalarca bu iki karakterin gücü tartışılıyor anlamıyorum, foruma geldiğimden beri en şaşırdığım olay bu, ikisinin bu derece karşılaştırılması, seride eli yüzü düzgün bir kaç karakter var onlarda birbirine kırdırılıyor. Belli zaten zoro en güçlü sağ kol olur, sanji en güçlü sol kol olur tayfa en güçlü tayfa olacaksa luffy dışında en güçlü adamlarda belli her iki karakterde zirve yada zirvenin bir tık altına oynıyacak bu kesin.

Aslında şaşırmadım, Zoro'cular çok istikrarlılar bu konuda, hiç yanıltmıyorsunuz valla. :D

Oda'nın buradan itibaren Sanji'ye nasıl bir misyon yükleyeceğini bilemeyiz. Zaten Raftel'de öğrenilecek "Kayıp Yüzyıl" Donanmaya ve Dünya Hükümeti'ne çok büyük bir kin ve nefrete yol açacak. Raftel sonrası kimse eski haliyle kalmayacak. Sanji ve Zoro tabi ki ikinci üçüncü adam olarak illa ki aralarında bir güç olacak ama bu öyle yüksek bir fark olamaz.

Tamam Zoro bütün sağ kollardan daha güçlü olacak ama Sanji'de bütün sol kollardan güçlü olacaktır. :D
Bakalım göreceğiz. Önümüzde çoook uzun zaman var gerçi serinin sonuna kadar :D

Zoro sanji tartışmaları içinde gördüğüm en mantıklı yorum. Niye sayfalarca bu iki karakterin gücü tartışılıyor anlamıyorum, foruma geldiğimden beri en şaşırdığım olay bu, ikisinin bu derece karşılaştırılması, seride eli yüzü düzgün bir kaç karakter var onlarda birbirine kırdırılıyor. Belli zaten zoro en güçlü sağ kol olur, sanji en güçlü sol kol olur tayfa en güçlü tayfa olacaksa luffy dışında en güçlü adamlarda belli her iki karakterde zirve yada zirvenin bir tık altına oynıyacak bu kesin.
Bizde onu anlatıyoruz, ben Sanji'yi daha çok sevmeme rağmen Zoro'nun sağ kol olması münasebetiyle bir tık güçlü olacağını söylüyoruz ama adamlar direk Luffy'yle kıyaslıyor. Biz sidik yarıştırmıyoruz bak ikisininde kulvarlarında en güçlü olacağını iddia ediyoruz.

Mesela bilinen sağ kollar ile sol kollara bir bakalım.

Katakuri: 1.057 Milyar Beri
Smoothie: 932 Milyon Beri

King: 1.390 Milyar Beri
Queen: 1.320 Milyon Beri

Zoro: 320 Milyon Beri
Sanji: 330 Milyon Beri ( :ehe: )

Tabiki ödüller gücü yansıtmıyor ama en azından biraz ipucu veriyor.

Bir daha düşününce bu Sanjinin suiti kırmasındaki derin ve narin manayı kavrıyor insan:hmm:Suiti kırarak Sanji ben ilim fen felan tanımam, bilimsel aygıtlarla dövüşmem diyor. Buradan anlıyoruzki Sanji öyle aygıt maygıt kullanacak adam değil, herifcioğlu ölümüne tekmeci. Kırarım diyor parçalarım diyor ayarı veririm diyor Sanji ve bunları yaparkende kimseden yardım almam diyor. Bizde diyoruzki helal sana hasırlardaki meyve ve aygıt kullanmayan has delikanlı diye.:D

Zoroya gelince durum çok vahim gidişat çok kötü yerlere gidiyeh. Ulan Zoro sen Usagi chan olacak adammıydın ama oldun!:of:At o elindeki sihirli kılıcı o bir sihirli ergen kız silahıdır, burası Sailor moon değil olum One Piece. Bütün gücünü hiç emek vermeden başkasının yaptığı hadi onu geçtim Oden gibi bir mezdekenin kararttığı kılıçtan alan adam Zoro yapma dur.✋

Biz uyarımızı yaptık söz adam olana 1 kere söylense yeter, umarım Zoroda birgün Sanji gibi sihire büyüye dayanmadan dövüşür. Saygılarımla duyarlı bir dost.:D

Son düzenleme:
Bir daha düşününce bu Sanjinin suiti kırmasındaki derin ve narin manayı kavrıyor insan:hmm:Suiti kırarak Sanji ben ilim fen felan tanımam, bilimsel aygıtlarla dövüşmem diyor. Buradan anlıyoruzki Sanji öyle aygıt maygıt kullanacak adam değil, herifcioğlu ölümüne tekmeci. Kırarım diyor parçalarım diyor ayarı veririm diyor Sanji ve bunları yaparkende kimseden yardım almam diyor. Bizde diyoruzki helal sana hasırlardaki meyve ve aygıt kullanmayan has delikanlı diye.:D

Zoroya gelince durum çok vahim gidişat çok kötü yerlere gidiyeh. Ulan Zoro sen Usagi chan olacak adammıydın ama oldun!:of:At o elindeki sihirli kılıcı o bir sihirli ergen kız silahıdır, burası Sailor moon değil olum One Piece. Bütün gücünü hiç emek vermeden başkasının yaptığı hadi onu geçtim Oden gibi bir mezdekenin kararttığı kılıçtan alan adam Zoro yapma dur.✋

Biz uyarımızı yaptık söz adam olana 1 kere söylense yeter, umarım Zoroda birgün Sanji gibi sihire büyüye dayanmadan dövüşür. Saygılarımla duyurlı bir dost.:D
Duygu değişimi olmasaydı sanji uyurken de giyerdi onu bilim falan kendini kandırma... Ailesi gibi olmak istemeyen en başta giymezdi...

Gücü yetmiyorsa yetenden yardım istesin tükürdüğünü yalamak da ne bileyim... Enel karşısında duran ile p1 karşısında duran farklı ''şanşi'' sanırım...
Buraya Sanji bölümüne boş laf yapmayamı geldin sen kardeşim?:bilmem: Güçle ne alakası var, Page1de kimliğini gizliyordu, Nami ve Robinde gizli bodyguarddı ve Momoyuda başka türlü kimse kurtaramazdı oradan Luffy bile.

Ya böyle geliyonuz bizim mekana boş laf yapmıyonuzmu kan beynime sıçrıyor.:of:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık