Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Yav iyi de Luffy öyle kolayca nefret edebilecek bir karakter değil ki. Yani Luffy'nin çocuksu olmasını, sonsuz inanca sahip olmasını falan geçtim sıradan birisi olsa da var bu işin içindd bir şeylrt diye düşünebilirdi. Eğer Sanji tayfaya yeni gelmiş bir üye olsa bu hikaye gayet normal olurdu. Ama artık 1000 bölüm geçti yani insaf.
Yav adam kafaya koymuş kendimi feda edecem diye bu iş öyle kolay değil, hem Luffy Sanjinin sorunlarınıda çözmediki boş sözler demiyorum ama Luffy ilahda değil herkezin öyle takip edeceği. :bilmem:

Wholecake'e o kadar takılmayın arkadaşlar Oda'nın beceriksizliği. Yoksa Robin gibi tayfaya kendi kendine gelip hiçbir şeyini bilmedikleri bir kadın için Dünya Hükümeti'ni karşısına alan Luffy'nin neredeyse en başından beri yanında olan, avucunun içi gibi tanıdığı ve her savaşta en ağır yüklerden birinin altına giren iki adamından biri olan dostundan böyle abuzittik bir bahaneyle vazgeçeceğini inanır mıydı Sanji?

Bunu hatırlatmama gerek kalmadığını düşünüyordum.

Dikkatli bakarsan adamın hasını görürüsün. Kendi için değil kaptanı için var bu sahne. Bazılarıda bir ton dövdüğü yetmemiş gibi arşa gerinip bitirici hamle kullansın.

Bir çuval bahane üretmeyin. Hiç biri böyle bir dayağı paklayamaz.

Nesi varmış reisin? Neyini beğenmedin :artiz:
Hep hatun olarak kalsa hep beğenirim :ehe:

Dikkatli bakarsan adamın hasını görürüsün. Kendi için değil kaptanı için var bu sahne. Bazılarıda bir ton dövdüğü yetmemiş gibi arşa gerinip bitirici hamle kullansın.

Bir çuval bahane üretmeyin. Hiç biri böyle bir dayağı paklayamaz.

Hep hatun olarak kalsa hep beğenirim :ehe:

Dayağı yiyince dank etti. Ben sensiz bir halt olamam, gelmezsen köyüme dönücem diye bağırdı Luffy..O zamana kadar bisküvi falan yiyip eğleniyordu halbuki : /

Gen uyandirip yenilenme özelliği Marco'nun meyvesiyle kombine olsa nasıl bir seviyeye gelirdi acaba ? ?
Bence Sanjininki Marconunkinden daha iyi çünki Sanji çok extreme bir durum olamadıkça hasar almıyacak ve böylece iyileşmek için enerji harcamayak. :good:

Beyler şimdi düşündümde Sanjinin Queen tarafından kemikleri kırılmadı büküldü, kendide diyo zaten canım acımıyo diye. Şu (Shape memory alloy) Şekil hatırlayan metal varya Sanji öyle birşey oldu heralde. Yani Luffy nasıl lastikse Sanjide demir şef oldu(iron chef).

Sanjinin bu exoskeletonu dikkat edince Luffynin lastik bedeniyle acayip benzerlikler taşıyor. Demekki bu lineage faktor olayı böyle meyve gibi güç verebiliyor. o_O

Sanji şimdi Luffy gibi gear 1 de demir adam, acaba Sanjide Luffy gibi gearlar yapabilirmi diye çok heyecanlandım. Demir vücudunda lastik vücut gibi kendine has avantajları olabilir, hemde Sanji normal bir demir değil büyük ihtimal Wapol demiri oldu.:hhh:

Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık