Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
zoro komik bir sahnede artık en güçlüsü olduğunu iddia etmiyor luffy shichibukai yendiğinde artık kralım demiyor ama sanji meme görünce all bluem diyor ben sanjiden nefret etmiyorum nefret eden oda
Oda denen alçak seriyi 2 yıl öncesi gibi tutarlı devam ettirseydi dediklerine kabuldüm ama ne yazık ki her karakterin içinden geçti saolsun..Sen sadece Sanji'yi görüyorsan tüm bunların içerisinde buna diyecek birşeyim yok.Sanji'nin sapıklığı üzerinden komedi yaparken cılkını çıkarması, karaktere verdiği bir zarar değil sadece, seriyi de artık goygoya aldığının bir kanıtı..Velhasıl tartışılacak pek bir şey yok, bu arc One Piece'in hakkını verirse Sanji'nin de bir geri dönüşü olacaktır.Biz Sanjiciler neyin ne olduğunu biliyoruz karaktere mesafeli olanlarda hatırlayacaktır tekrar..

yav tayfadaki herkes hayaline tutkulu sanjide tık yok hayaliyle alakalı ne bileyim bi queenle savaşırken all blueye ulaşana kadar yenilmem falan desin bari hayallerin bu kadar ön planda olduğu bir seride sanjiyi ilk katıldığından beri hiç hayaline bağlanmış olarak göremedik
Adam dile getirmek istemiyor. Seyirci biliyor nasıl olsa hayalimi diyor herhalde. Ben Luffy ve Zoro gibi gerizekalı değilim ki papağan gibi tekrarlayayım diye düşünmüşte olabilir.

cidden bu animenin shounen olduğunu ve luffylerin özgürlükleri ve hayalleri için korsan olduklarını bilmiyor musun
Luffy ve Zoro dışında kimse hayallerini haykırıp gaza gelmiyor.Zoro'dan da fazla duymadık zaten.Nami'nin "dünya haritası çizmek için" , Usopp'un "en cesur olmak için" falan dediğini duymuyoruz. Duymayalım da."Luffy korsanlar kralı olacak adamdır" lafından gına geldi zaten.

Grand Line Yolculuğu'nun, Sanji hakkındaki "Neden Efsane" videosunu izledim ve neden Sanji'yi çok sevdiğimi anladım. Hakikaten serideki en gerçekçi karakterin Sanji olduğunu çok iyi anlatmış.

Gazoz (Zoro) Olma, Efsane (Sanji) ol!
Zoro ve Luffy'nin benzerlerini diğer animelerde bulabilirsiniz..Sanji farklı bir karakter hep söyledim yine söylüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık