Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
Haklı olduğun yerler var tabii de bence Sanji'nin kardeşleri ezik buradan kıyas yapmasak daha iyi,suitsiz bile bence döverdi onları Sanji.

Bide Suitli Sanji Page One'ı sağlam dövebildiyse,Queen'e karşı şansı olabilir.
İşte dana'nın kuyruğu o P1 denen lanet şeyde koptu benim için:d
Ağam çizmeye bile üşendi. Tama'ya fb çizen adam Sanji'ye dövüş çizmeye üşendi. Onlarca bölüm udon madeni çizen adam 14 yıldır dövüş çizmediği tayfanın dövüşçüsüne dövüş çizmeye üşendi. 10 bölüm Oden denen hıyarın saçmalıklarını(Roger/Wb kısımları hariç) çizen adam Sanji'ye 1v1 dövüş çizmeye üşendi. Franky'e serinin en kaliteli dövüşlerinden birini çizen adam Sanji'ye dövüş çizmeye gelince eller havaya moda geçiyor. Zor durdurdum kendimi.

İşte dana'nın kuyruğu o P1 denen lanet şeyde koptu benim için:d
Ağam çizmeye bile üşendi. Tama'ya fb çizen adam Sanji'ye dövüş çizmeye üşendi. Onlarca bölüm udon madeni çizen adam 14 yıldır dövüş çizmediği tayfanın dövüşçüsüne dövüş çizmeye üşendi. 10 bölüm Oden denen hıyarın saçmalıklarını(Roger/Wb kısımları hariç) çizen adam Sanji'ye 1v1 dövüş çizmeye üşendi. Franky'e serinin en kaliteli dövüşlerinden birini çizen adam Sanji'ye dövüş çizmeye gelince eller havaya moda geçiyor. Zor durdurdum kendimi.
Burada haklısın,diyecek bir şey yok aslında.Dövüş niye çizmez anlamıyorum.

Insanlar aci gercegi kabul etmek istemiyor ama yine hatirlatalim. Suit’siz Sanji, Veteran/F6 seviyesinin fazlasiyla altinda. WCI’da Daifuku resmen Sanji’yle dalga geciyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık