Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
WCI'deki Sanji'nin tavırları bana hiç saçma gelmemişti. Gereksiz uzatmalar dışında da arcı seviyorum. Ama sen de Sanji fanlarının en önde gelen isimlerinden olarak Sanji'nin durumunu çok güzel bir analizle sunmuşsun. Ellerine sağlık.

Edit: Aman Allah'ım istemeden Kripto Sanji fanlığını ifşa ettim! Halbuki saklayacağıma dair sana söz vermiştim. :ühü:
Gerçi bu mesajınla kendini sen de @Yubashiri-sama gibi ifşa oldun zaten benim bir suçum yok. Neyse ki @Mr.Bushido hala ifşa olmadı.
Ben asla ifşa olmam...:a:

WCI'deki Sanji'nin tavırları bana hiç saçma gelmemişti. Gereksiz uzatmalar dışında da arcı seviyorum. Ama sen de Sanji fanlarının en önde gelen isimlerinden olarak Sanji'nin durumunu çok güzel bir analizle sunmuşsun. Ellerine sağlık.

Edit: Aman Allah'ım istemeden Kripto Sanji fanlığını ifşa ettim! Halbuki saklayacağıma dair sana söz vermiştim. :ühü:
Gerçi bu mesajınla kendini sen de @Yubashiri-sama gibi ifşa oldun zaten benim bir suçum yok. Neyse ki @Mr.Bushido hala ifşa olmadı.
Her şeyi berbat ettin! Artık Zorocular beni aralarına almayacak. Lanet olsun!

Kullanım süresi var diyecemde oda değil sanırım.Kardeşleri paso kıyafetleriyle dolaşıyor.Hala sindirememiş büyük ihtimalle.Zora gelmeden kullanmak istemiyor.Adam girek gemideyken attırıyordu suit i Luffy e.
O zaman suitin tüm avantajı gidiyor sorun o neyse bu konuya fazla takılmayacam anlık sinirlendim :D

Zaman atlaması sonrası neyi amaçlamaktadır ne yapmak istemektedir ?
Bu soruyu Sanji için değilde Oda için sorman daha mantıklı olacaktır. Çünkü bariz saçmalayan Oda'nın kendisi. Savaşta çok zayıf durumdaki ittifakın kazanmak gibi bir şansları yok. Eldeki mevcut güçler ile bütün varını yoğunu ortaya koyması gerekirken Sanji'yi kerhane kerhane gezdiriyor. Burada sorgulanması gereken aslında Oda. Ben Sanji'nin Suit ve görünmezlikle şöyle bir sahnesini beklerken

Oda bize alakasız şeyler gösteriyor. Şu andaki hızı ve görünmezliğiyle eline bir kılıç alsa düşmanın 30 bin kişilik üstünlüğünü tek başına yarıya indirirdi. Aynısını Sanji'nin, Momo'yu kurtardığı sahnede de beklerdim. O hızı ve görünmezliğiyle King'in suratına ciddi bir tekme atsa sonra da aynı şekilde Queene dalsa Momo'yu daha rahat bir biçimde kurtarırdı. Oda böyle sahneler çizmek yerine elindeki mevcut güçleri harcamayı tercih ediyor.

Son düzenleme:
Böyle giderse karakterin ne fanı kalacak ne de haterı.

Sadece laf arasında dalga geçerler hater falan olmaz kimse böyle kurgulanmış karakter için.
Tutulacak bir tarafı olmayan bir karakter olacak Oda biraz daha abartırsa.

Robin'in başını yakmasın da ne yapacaksa yapsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık