Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Aga banada anlatsana sanji nin o adaya neden gittiğini. Ben bir neden olduğunu düşünüyorum o da iğrenç mizahını kasmak için tabiki.
Herkesi gönderdiği yerde bi amaç vardı mizah hepsinin gittiği yerde vardı
1-öncelikle sanjinin zayıflığından dolayı dedim
2-ivankov ne kadar öyle görünmesede güçlü bi karakter ve bi devrimci subayı dövüş stili sanjiyi geliştirmek için birebir
3-kadınların olduğu bi adada sanji gelişim gösteremezdi
4-sanji dövüşürken ellerini kullanmıyo kamabakkadaki dövüş stilinde ağırlıklı olarak ellerin kullanıldığıda oluyo elleri ile savaşan birine nasıl tekme ile cevap verirsin öğrenmiş oldu vergoya karşı gafil avlanıyodu
5-espiride bu animenin içinde olan bişey ve zevk veriyo beğenende olur beğenmeyende bu bir japon animesi
İlk aklıma gelenler bunlar

Herkesi gönderdiği yerde bi amaç vardı mizah hepsinin gittiği yerde vardı
1-öncelikle sanjinin zayıflığından dolayı dedim
2-ivankov ne kadar öyle görünmesede güçlü bi karakter ve bi devrimci subayı dövüş stili sanjiyi geliştirmek için birebir
3-kadınların olduğu bi adada sanji gelişim gösteremezdi
4-sanji dövüşürken ellerini kullanmıyo kamabakkadaki dövüş stilinde ağırlıklı olarak ellerin kullanıldığıda oluyo elleri ile savaşan birine nasıl tekme ile cevap verirsin öğrenmiş oldu vergoya karşı gafil avlanıyodu
5-espiride bu animenin içinde olan bişey ve zevk veriyo beğenende olur beğenmeyende bu bir japon animesi
İlk aklıma gelenler bunlar
İvankovu küçük görmüyorum elbet ama bu eğitimin sanji ye pek fazla bir şey kazandırmadığı düşüncesindeyim ama bu sadece sanji için değil tabiki çoğu tayfa üyesi daha haki kullanamıyor mesela

İvankovu küçük görmüyorum elbet ama bu eğitimin sanji ye pek fazla bir şey kazandırmadığı düşüncesindeyim ama bu sadece sanji için değil tabiki çoğu tayfa üyesi daha haki kullanamıyor mesela
Şimdi Iva ne kadar salak görünüşlü bir karakter olsada genetik mühendis gibi bişey ve meyveside bu yönde. Thaminimce Iva Sanjinin güçlerini uyandırması yönünde ona yardım etmiştir ve başka ayrı yeteneklerde katmış olabilir. Sanjinin ilk ciddi dövüşü görmeden tabi neler kazandığını bilemeyiz.

Şimdi Iva ne kadar salak görünüşlü bir karakter olsada genetik mühendis gibi bişey ve meyveside bu yönde. Thaminimce Iva Sanjinin güçlerini uyandırması yönünde ona yardım etmiştir ve başka ayrı yeteneklerde katmış olabilir. Sanjinin ilk ciddi dövüşü görmeden tabi neler kazandığını bilemeyiz.
Aga bende sizle aynı seriyi takip ediyorum ıva yı küçümsediğim falan yok ama sadece bana sanki oraya gitmesi sanki çok boşmuş gibi geliyo ayrıca oda nın raid suit vermeside sanki yapıcak bişey yok bunla idare edin gibiydi bana göre

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık