Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
Yalnız Sanji'yi,dediğiniz tarzda da hakli cikaran bir yazi olmus. Sanji hatasini ogrenmis ve bu hatadan dolayi tayfaya gelmek istememis,hatasini bilmeyip tayfaya gelseydi bu yazin dogru olabilirdi ama yazın bastan yanlis ki hatali ergen gerekcesi de gerekce-sonuc iliskisi bakimindan yanlis. Her hata yapan bu laflari yiyorsa gecmis olsun herkese.
Haklı çıkmış derken? Bir hata yaptıktan sonra hatasını anlayan kişi sadece eşşekliğini kabul etmiş olur. Yaptığı hataları düzeltmez ama o özür sadece karşı tarafı yumuşatır. 3 gündür yanlarında durduğu adamlara karşı yapmıyor bu hatayı, uzun zamandır sırt sırta dövüştüğü kişilere karşı yapıyor. Hiç mi tanımadın bu adamları sen? O yüzden Böyle saçma hatalar yapacak lüksü yok. Adam yüzünden neler oldu hala Sanji’yi haklı çıkarma çabasındasın. Seviyorsanız olduğu gibi sevin adamı. :D

Ergen tabi. Olgun dediğin kişi Zoro gibi olur. Zoro ile Sanji aynı yaşta biliyorsun değil mi? Bir Zoro’nun olay çözümlemelerine bak, bir de Sanji’nin. Adam Arc boyu kaç kere ağladı, yok kaptanını dövüyor, yok pudingle oynaşıyor. Bir de daha kötüsü; benim tek umut ışığım sensin diyor kıza haaha. Tayfa ne oldu? Adamlar orada bunun için güçlüsünden güçsüzüne gelmişler dayak yiyorlar, hapis oluyorlar ama bu Karaktersiz bir korsan olan Big Mom’a güvenip kızlarla oynaşıyor. Yemişim özürünü Sanji’nin.

Son düzenleme:
Haklı çıkmış derken? Bir hata yaptıktan sonra hatasını anlayan kişi sadece eşşekliğini kabul etmiş olur. Yaptığı hataları düzeltmez ama o özür sadece karşı tarafı yumuşatır. 3 gündür yanlarında durduğu adamlara karşı yapmıyor bu hatayı, 2 yıl boyunca sırt sırta dövüştüğü kişilere karşı yapıyor. Hiç mi tanımadın bu adamları sen? O yüzden Böyle saçma hatalar yapacak lüksü yok. Adam yüzünden neler oldu hala Sanji’yi haklı çıkarma çabasındasın. Seviyorsanız olduğu gibi sevin adamı. :D

Ergen tabi. Olgun dediğin kişi Zoro gibi olur. Zoro ile Sanji aynı yaşta biliyorsun değil mi? Bir Zoro’nun olay çözümlemelerine bak, bir de Sanji’nin. Adam Arc boyu kaç kere ağladı, yok kaptanını dövüyor, yok pudingle oynaşıyor. Bir de daha kötüsü; benim tek umut ışığım sensin diyor kıza haaha. Tayfa ne oldu? Adamlar orada bunun için güçlüsünden güçsüzüne gelmişler dayak yiyorlar, hapis oluyorlar ama bu Karaktersiz bir korsan olan Big Mom’a güvenip kızlarla oynaşıyor. Yemişim özürünü Sanji’nin.
Hakli manasini yazina kasten dedim. Bende Sanji'nin Luffy'i dovme konusunda abartip ileri gittigini dusunuyorum zaten. Tamam da Wb ile yillar boyunca takilan adamda yapiyor. Yil ile alakasi yok bunun. Bunu isteyerek degil zorlamayla yapiyor. Karsida ki de hicte azimsanacak birisi degil.(BM)

İşin en komik tarafı da 960 bölümdür yonkou görmeyen karakterin fanlarının, kendisi için ark yapılıp da yonkou ile karşılaşma şerefine erişmiş birini eleştirmeye çalışmaları.:) Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş ya, hakikaten doğru bir söz.

Hakli manasina yazina kasten dedim. Bende Sanji'nin Luffy'i dovme konusunda abartip ileri gittigini dusunuyorum zaten. Tamam da Wb ile yillar boyunca takilan adamda yapiyor. Yil ile alakasi yok bunun. Bunu isteyerek degil zorlamayla yapiyor. Karsida ki de hicte azimsanacak birisi degil.(BM)
Ace den mi bahsediyorsun? O olayın sonuçları ne oldu peki? Ace öldü. Wb öldü. BB çok güçlü bir meyve daha kazandı. Wb korsanları dağıldı süper iş. Bizimkiler de böyle ölebilirdi mesela Bm’nin elinde. Sonra Hasır şapkalar biterdi.

Karşısın da ki’nin Bm olmasının bir olayı yok. Bu adamlar Kaido’ya dalmaya gidiyorlardı. Karşında ki kim olursa olsun gideceksin Kaptanına soracaksın bu kadar basit. Yani burada açıkca Luffy’e güvensizlik var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık