Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Uchiha Itachi

Bu maç nasıl sonuçlanır ?

• Kullanılan toplam oy
    92
Hepsi aynı tipleme işte, birisinin zaafı üzerinden duygusallık ve nefret kasılıyordu diğerininkinden komedi. Bunun yanında yaptıkları tek şey emirleri uygulamaktı ve kişisel iradelerini kullanamamaları onları büyük bir koz olarak tuttu. Önceki kimliklerini çöpe attılar çünkü umurlarında değildi. Bir nevi soylulardı. Çok sevdiklerini korumak uğruna saçma sapan şeyler yaptılar. Doğdukları dönem ve istediklerini yapamıyor olmaları sistemde eritmeye başladı onları (luffy faktörü belki dahil edilebilir belki edilmeyebilir). Farklı oldukları/düşündükleri için çokça dışlandılar ama seri içinde samimi olarak empoze edildi. vsvs..
İtachi'yi gerçekten çok severim ama önemli karakteristik sorunları olmakla birlikte gayet kral karakterdi. Ortak yönlerinin tuttuğunu düşünüyorum. Sanjiyi sevmemek itachiyi tam sevmemektir dermişim :p.
Aynı haltın laciverti bu karakterler ve seride olmazsa olmazlar. Hepsi bizim karakterimiz sevelim onları :D
He ayrıca sanji dediğimiz adamın muazzam bir suiti var onu da hatırlatayım. Kararınızı ona göre verin. Sanji > İtachi

Gözlerimi ovuşturdum önce. Dışarıdayım şu an umarım gözlerden virüs geçmez. Sonra gözlerimi tekrardan ovuşturdum. Neyse en azından açık kalmış ağzımı kimse görmüyor. Maske var... Ne diyeceğimi cidden bilmiyorum. Itachi fanlarını şu an hayal edemiyorum. Ben Itachi’ye “bu ne lan top gibi” dediği için babasını döven adamlar biliyorum. Itachi için adam bıçaklayan da var. Itachi bazı ülkelerde namus demek. Hatta idama kadar yolu var. Herhalde Forum tarihinde bundan daha cesur bir konu yok. Hangi şartla olursa olsun eyleme dökmeyi geçtim düşünmek bile riskli. Hani düşündükçe simülasyonu kıracak gibi olup gerçek Dünya’ya uyanıyorum.
Bir itachi fanı olarak anırarak güldüm.
Cidden İtachi için intihar eden bi çocuk vardı...

Gözlerimi ovuşturdum önce. Dışarıdayım şu an umarım gözlerden virüs geçmez. Sonra gözlerimi tekrardan ovuşturdum. Neyse en azından açık kalmış ağzımı kimse görmüyor. Maske var... Ne diyeceğimi cidden bilmiyorum. Itachi fanlarını şu an hayal edemiyorum. Ben Itachi’ye “bu ne lan top gibi” dediği için babasını döven adamlar biliyorum. Itachi için adam bıçaklayan da var. Itachi bazı ülkelerde namus demek. Hatta idama kadar yolu var. Herhalde Forum tarihinde bundan daha cesur bir konu yok. Hangi şartla olursa olsun eyleme dökmeyi geçtim düşünmek bile riskli. Hani düşündükçe simülasyonu kıracak gibi olup gerçek Dünya’ya uyanıyorum.
İtachi fanları okadar mı fazla ben bir ara Sasuke laf atmıştım çok önceden linç yemiştim İtachi laf atınca fazla karşılık görmedim ama ben kaçırmışım o zaman.

Boşver şu japon propagandası animesini/mangasını.
Japonların gözünden Oda vatansever bir Japon iken Kişimoto vatan hainidir.

Oda samurayları Oden, Zoro gibi karakterlerle yüceltirken adam akıllı bir tane bile ninja çizmemiştir. Kişimoto ise anarşik ninjaların bir araya gelerek ülkeler oluşturduğu hayali ile yaşayan bir vatan hainidir.

Oda'nın adam akıllı bir ninja çizmeyerek hayallerimi yıkmasına başka bir bahane uyduramıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık