Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Uchiha Itachi

Bu maç nasıl sonuçlanır ?

• Kullanılan toplam oy
    92
Tobirama reyiz köy için en iyisini isterdi. Uçihalar çok büyük bir güç, kazanmak gerekirdi, kaybetmek değil.
Polis yaptı adamları. İstihdam verdi ama isyan üstüne isyan, kıskançlık üstüne kıskançlık en sonunda danzo denen herifi bunalttı da böyle oldu. Yoksa ister miydi tobirama onları daha tabiri caizse inu gibi çalıştıramamayı. Hazır iş gücü vardı mis gibi.

Japonların gözünden Oda vatansever bir Japon iken Kişimoto vatan hayinidir.

Oda samurayları Oden, Zoro gibi karakterlerle yüceltirken adam akıllı bir tane bile ninja çizmemiştir. Kişimoto ise anarşik ninjaların bir araya gelerek ülkeler oluşturduğu hayali ile yaşayan bir vatan hainidir.

Oda'nın adam akıllı bir ninja çizmeyerek hayallerimi yıkmasına başka bir bahane uyduramıyorum
İki üç karakterle övüyor ama Wano halkının çoğu çok da övülecek tipler değil.

Polis yaptı adamları. İstihdam verdi ama isyan üstüne isyan, kıskançlık üstüne kıskançlık en sonunda danzo denen herifi bunalttı da böyle oldu. Yoksa ister miydi tobirama onları daha tabiri caizse inu gibi çalıştıramamayı. Hazır iş gücü vardı mis gibi.
Doğru, reyiz Uçihaların gücünü en mükemmel şekilde yani köyün korunmasında kullandı, polis teşkilatını kurdu. Kendi takımına bile Uçiha aldı. Ama Hiruzen denen ibiş köyü öyle bir yönetti ki Uçihalar yeter artık diye isyan ettiler.

Minato ölünce başa geçmesi gereken Fugaku'ydu. Hiruzen en büyük hatasını burada yaptı ve tekrar hokage oldu, Uçihaları kaybetti.

aponların gözünden Oda vatansever bir Japon iken Kişimoto vatan hayinidir.

Oda samurayları Oden, Zoro gibi karakterlerle yüceltirken adam akıllı bir tane bile ninja çizmemiştir. Kişimoto ise anarşik ninjaların bir araya gelerek ülkeler oluşturduğu hayali ile yaşayan bir vatan hainidir.
Samuray ne zamandan beri adam zaten :/ Halka şerefsizlik yapan adiler sürüsü değil mi bunlar.

Japonların gözünden Oda vatansever bir Japon iken Kişimoto vatan hainidir.

Oda'nın adam akıllı bir ninja çizmeyerek hayallerimi yıkmasına başka bir bahane uyduramıyorum
Samuray demişsinde Kınlar ve Oden dışında Wano samurayları arasında adam olan yok.Efendileri Orochi gözleri önünde öldürülmüş utanmadan taraf değiştiriyorlar.

Gözlerimi ovuşturdum önce. Dışarıdayım şu an umarım gözlerden virüs geçmez. Sonra gözlerimi tekrardan ovuşturdum. Neyse en azından açık kalmış ağzımı kimse görmüyor. Maske var... Ne diyeceğimi cidden bilmiyorum. Itachi fanlarını şu an hayal edemiyorum. Ben Itachi’ye “bu ne lan top gibi” dediği için babasını döven adamlar biliyorum. Itachi için adam bıçaklayan da var. Itachi bazı ülkelerde namus demek. Hatta idama kadar yolu var. Herhalde Forum tarihinde bundan daha cesur bir konu yok. Hangi şartla olursa olsun eyleme dökmeyi geçtim düşünmek bile riskli. Hani düşündükçe simülasyonu kıracak gibi olup gerçek Dünya’ya uyanıyorum.
Yok sen yanlış anladın @Millennium Wizard konuyu sanji İtachiye karşı "dayak yiyor" olarak açacaktı ama bize clicbaitle karışık şaka yapmak istemiş. Ama içerik aynı :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık