Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Smoker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ehehe çok komik.Chopper room için diyor ki mavi bir zara benziyor :) Saldırı aldıklarından habersiz adamlar nasıl kendilerini savunsunlar? O durum da Luffy de Zoro da aynı duruma düşerdi bence.Sadece Luffy'nin bir şansı var k.hakisi en iyisi olduğu için aralarında ama şu var k.haki 7/24 açık olan bir radar değil ki saldırı gelince alarm çalsın.Yani onlar da gayet o duruma düşebilirdi.

Reiper op antifanlığı sıktı da Sanji'ye mi sardın la :(
Haftaya manga yok ya ee bu haftada adam gibi bir şey yoktu forum dönüp dolaşıp Sanjiye sarıyor. Sanıyorlar ki Oda eziyor. :D

Ehehe çok komik.Chopper room için diyor ki mavi bir zara benziyor :) Saldırı aldıklarından habersiz adamlar nasıl kendilerini savunsunlar? O durum da Luffy de Zoro da aynı duruma düşerdi bence.Sadece Luffy'nin bir şansı var k.hakisi en iyisi olduğu için aralarında ama şu var k.haki 7/24 açık olan bir radar değil ki saldırı gelince alarm çalsın.Yani onlar da gayet o duruma düşebilirdi.

Reiper op antifanlığı sıktı da Sanji'ye mi sardın la :(
OP antifan mod açık geziyorum da bu konuda Sanji fanlara sarayım dedim. :(

Sanji k. hakiye yatkın ama çöp seviyesinde k. hakisi var. Balığın ağzındaki Kinemonu bulamıyor, Law'ın atağını sezemiyor, Luffy söylemese Carribou'yu fark edemiyor... O yüzden Smoker'ın hızıyla aşık atamaz. Smoker o kadar hızlı ki, Law'da k. haki olmasına rağmen [gösterildi 1-2 sahnede üşendim şimdi] jutteyi Law'ın önünde tutup anında arkasına geçip boynunu yakalayabiliyor ve Law farkında bile olmuyor. Bana göre Smoker en az Vergo kadar kuvvetli ve dayanıklıdır da. Doğrudan b.kokalı bambu yedi karnına bir şey olmadı. O saldırıyı Sanji yese, ikindiye defnederdik muhtemelen. :(

Sanji k. hakiye yatkın ama çöp seviyesinde k. hakisi var. Balığın ağzındaki Kinemonu bulamıyor, Law'ın atağını sezemiyor, Luffy söylemese Carribou'yu fark edemiyor... O yüzden Smoker'ın hızıyla aşık atamaz. Smoker o kadar hızlı ki, Law'da k. haki olmasına rağmen [gösterildi 1-2 sahnede üşendim şimdi] jutteyi Law'ın önünde tutup anında arkasına geçip boynunu yakalayabiliyor ve Law farkında bile olmuyor. Bana göre Smoker en az Vergo kadar kuvvetli ve dayanıklıdır da. Doğrudan b.kokalı bambu yedi karnına bir şey olmadı. O saldırıyı Sanji yese, ikindiye defnederdik muhtemelen. :(
Göz yaşını duyan babam mı?

Hala anlamıyorsun,k.haki 7/24 açık bir şey değil.Bu yüzden saldırı aldıklarının bile farkında değiller.Luffy dövüş esnasındayken,yani k.hakisini sürekli açık tutması gerekirken bile CC'nin gücünü çakamayıp,nefessizlikten düşüyor.Sen şimdi öylece koşarken birden arkadan saldıran Law'ı farkedip,üstüne sıyrılır dersen çok inandırıcı olmaz.Saldırı bile beklemez zaten Law'dan zira hayatını kurtaran adam.Sanji'lerin böyle bir mevzusu yok,ama saldırı beklemiyorlar görünen ve meyve yeteneğini bilmiyorlar Law'ın.Zoro desen k.hakisi Sanji'den de kötü.Dediğim gibi aynı pozisyonda Zoro ve Luffy'de başka bedenlere girebilirdi.

Sanji yese defnederdik senin fikrin Sanji dayanıksızdır ama teke gidecek adam değildir.Dediğim gibi karnına yese sıkıntı değil,kaburga kırıkları koymaz,dövüşür,dövüştü de m2 ile.Zaten çatlak bacakla da bir süre dövüştü.Ama kırık bacakla dövüşemez.Dövüşse de muhtemelen tekmeleri 1 gram etki yapmaz.Ama boşuna saymadım üstteki Smoker vurursa ne olur,Sanji bacağı ile karşılar mı şeylerini.Bacağına bir pok olacağını sanmıyorum o dövüşte.Sonuna kadar gider,sana göre Smoker bana göre Sanji alır.

Senin şu çıkarımların yok mu, bayılıyorum bunlara :at:..

Göz yaşını duyan babam mı?

Hala anlamıyorsun,k.haki 7/24 açık bir şey değil.Bu yüzden saldırı aldıklarının bile farkında değiller.Luffy dövüş esnasındayken,yani k.hakisini sürekli açık tutması gerekirken bile CC'nin gücünü çakamayıp,nefessizlikten düşüyor.Sen şimdi öylece koşarken birden arkadan saldıran Law'ı farkedip,üstüne sıyrılır dersen çok inandırıcı olmaz.Saldırı bile beklemez zaten Law'dan zira hayatını kurtaran adam.Sanji'lerin böyle bir mevzusu yok,ama saldırı beklemiyorlar görünen ve meyve yeteneğini bilmiyorlar Law'ın.Zoro desen k.hakisi Sanji'den de kötü.Dediğim gibi aynı pozisyonda Zoro ve Luffy'de başka bedenlere girebilirdi.

Sanji yese defnederdik senin fikrin Sanji dayanıksızdır ama teke gidecek adam değildir.Dediğim gibi karnına yese sıkıntı değil,kaburga kırıkları koymaz,dövüşür,dövüştü de m2 ile.Zaten çatlak bacakla da bir süre dövüştü.Ama kırık bacakla dövüşemez.Dövüşse de muhtemelen tekmeleri 1 gram etki yapmaz.Ama boşuna saymadım üstteki Smoker vurursa ne olur,Sanji bacağı ile karşılar mı şeylerini.Bacağına bir pok olacağını sanmıyorum o dövüşte.Sonuna kadar gider,sana göre Smoker bana göre Sanji alır.
Sanji'nin göz yaşını duyması, K. Haki'nin 7/24 açık olduğunu gösterir bana göre. Konsantre olmuyor ki o sahnede, duyuyor ve geri dönüyor. HxH'deki Gyo gibi bir şey değil yani bu, yanlış giden bir şeyler olduğunda açıp kapatmıyorsun. En gibi düşün, adam açıp etrafının farkında olarak ilerliyor. Luffy'nin k. hakisi de çok zayıf. Caribou'yu vahşi hayvan zannediyor. Son bölümdeki kurşun askerlerin ne olduğunu anlayamıyor. Klon'un Dof olduğunu zannediyor vs. Sadece Zoro ve Sanji'ye göre daha iyi bir k. hakisi var, o kadar. O yüzden CC'nin yeteneğine yakalanması normal.

@straw-hat

Sanji'nin göz yaşını duyması, K. Haki'nin 7/24 açık olduğunu gösterir bana göre. Konsantre olmuyor ki o sahnede, duyuyor ve geri dönüyor. HxH'deki Gyo gibi bir şey değil yani bu, yanlış giden bir şeyler olduğunda açıp kapatmıyorsun. En gibi düşün, adam açıp etrafının farkında olarak ilerliyor. Luffy'nin k. hakisi de çok zayıf. Caribou'yu vahşi hayvan zannediyor. Son bölümdeki kurşun askerlerin ne olduğunu anlayamıyor. Klon'un Dof olduğunu zannediyor vs. Sadece Zoro ve Sanji'ye göre daha iyi bir k. hakisi var, o kadar. O yüzden CC'nin yeteneğine yakalanması normal.

@straw-hat

Yok sürekli açık değil.Öyle olsa Luffy söyledikte sonra gerçekten de öyle demezler.Sürekli açık olsa başta çakarlar,Luffy söyledikten sonra değil.

Sanji de arkasına bakmıyor zaten.Hem saldırı aldığının farkında değil,hem saldırı arkadan ama Sanji ezükkk.Neyse uğraşamayacağım sen öyle düşün.

- meyve gücü ; logia olarak ve cok hızlı yer degişmesine olanak veren moku moku gücüyle smoker önde.

- haki; busoshoku haki ; smoker önde.

kenbunshoku haki; sanırım sanji daha iyidir.smokerda varmı yokmu biri hatırlatsın.

- douriki ; dayanıklılık; smoker.
hız ; smoker (meyve gücü)
hızlanma ; eşit olsun.
vurus gücü ; sanji,ki logia avantajını kullanan smoker dengeler.
saf güc ; hangisini secerseniz secin.
zeka ; sanji.

tüm bu verilere bakarsak,asagı yukarı eşit sartlarda dövüsebilecek adamlar bunlar.ama bence smoker az biraz daha önde.smokerın meyvesi cok hızlı yer degiştirebilmesini ve hareket etmesini saglayan bir meyve.üstelik sanjinin busoshokusu öyle müthiş degil,yani smokerı en az iki kere ıskalarsa cok kötü duruma düşer.

bence punk hazardda e.oda luffy > law > smoker gibi durum gösterdi ama bu üçünü birbirine denklermiş gibi 3 adam halinde çizdi.yani demem o ki sanji smokera yenilirse bunda absürd bir durum yok.hatta bence zoro bile yenilebilir.smoker monete benzemez.cok hızlı yer degiştirebilen,ve busoshoku koka kullanabilen, yeni dünyada hayatta kalmıs, güclü bir denizci.vergo bile smokerın kendisine karsı dövüs seklini eleştiriyor,çünkü biliyoruzki smokerın amacı zaman kazanmak.bence smoker hafife alınmaması gereken bir adam. :good:

ha biri cıkar sanji yener derse,yada e.oda böyle çizersede benim için makul olur.dedigim gibi zoro-smoker-sanji üç asagı 5 yukarı aynı ayarlarda adamlardır.law ise 3ünüde döfer :D

Roronoa Zoro

Bundan sonraki konu bence Sanji vs Shanks
Shanks handikaplı sadece serçe parmağını kullanıcak.

Neyse oyum Smoker a :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık