Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Kyros

Sanji vs Kyros

• Sanji

Kullanılan: 92 82.9%
  • Kyros

Kullanılan: 19 17.1%

• Kullanılan toplam oy
    111
Bakın bartolomeo mesela 200 milyon ödülü var bu ödül az olmasına rağmen sadece gladiusu alabildi.sanji ondan farklı mı net biçimde bariyeri geçer kesin kazanır diyemezsiniz.yönetici kısmı farklı koskoca lawa kafa tutan adamlar bunlar.özellikle vergo ve pica çok güçlüydü diğerleri de boş değildi.
Bu adama kulak verin.Doğru şeyler söylüyor

Şimdi ben burada Sanji fanlığı mı yaptım :S Bi daha bişey tartışmayız sorun yok.
Sanji fanlığı yapmadın da, manga sayfaları ortada. Sanji denemiş saldırmayı ama muvaffak olamamış. Sen bunu kabul etmek yerine bir sürü bahane buluyorsun.

Edit: Aynen. İçinde Sanji olan bir konuyu tartışmayalım mümkünse.

Son düzenleme:
Madem yönetici yeniyordu neredeydi mangaka henüz yetersiz diye resmen kaçırdı adamı.her arc trio hallediyordu ama başkasına bıraktı.yönetici alan adamlar çok güçlü ve law hariç güçleri birbirine yakın.
Öyle anlattığın gibi bişey yok, yönetici yenerdi Sanji, Bazı şeylere fazla takılıyorsunuz.
(Vergo meselesi)
Örnek=Blueno vagonları tutarken Sanji'nin vurdukları pek işlememişti mesela ama sonra Blu'dan kat kat güçlü olan adamı iki dakikalık yaptı.
Sanji çok özel bi güce sahip ben şimdiye kadar neden böyle güçlü diye düşünüyordum ki açıklandı, Adam efsane bi aileden geliyor.
Yani bundan 700 bölüm önce geçen olaya bakıp Sanji yapamadı Kyros yaptı demek pek mantıklı gelmiyor bana.Sanji Dj açabildiği zaman suyun altında bi balık adama denk gelse yenemeyecek mi yani ? Kyros Oda'nın klasik abartıp patlattığı karekterlerden biri tıpkı kafası yalama dede gibi, böyle karekterler ortaya çıkar, manga sayısına göre yorum atan kişiler aha bu karekter şunlardan şunlardan da güçlüdür muhabeti dönderirler sonra patlar giderler.

Roronoa Zoro

Seride silahlanma hakisi bile kullanamayan adamla haki kullanan birini karşılaştırmaya gerek yok. Sanji Kyrosu zor da olsa yener.

Bu vs. yi Sanji'ye hakaret olarak görüyorum. Kyros tek bacaklı birine göre güçlü biri. Ama tek bacaklı klasmanında :( Diamante gibi bir eziği yendiği için Sanji'yle karşılaştırılmamalı bu adam. Sanji bu vs. yi havada, karada, denizde götürür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık