Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jinbe

sanji vs Jinbei

• Sanji affetmez

Kullanılan: 48 31.0%
  • Jinbei alır

Kullanılan: 97 62.6%
  • kararsızım

Kullanılan: 10 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    155
Adam ağzını yüzünü dağıtmış eline vermiş hala şekil yapıyorsun :artiz:

Bu nasıl bi savunmadır ya ''Hakisi az garibin ne yapsın, her zaman koka yapacak hali yok. :)''

Konu ile ilgili Sanji'nin kazanacağını düşünüyorum en azından bu arc ile beraber Jimbei'den güçlü olur. Tayfada üçlünün değişeceğini sanmıyorum zaten Jimbei boş beleş bi adam :bilmem:

Adam ağzını yüzünü dağıtmış eline vermiş hala şekil yapıyorsun :artiz:

Bu nasıl bi savunmadır ya ''Hakisi az garibin ne yapsın, her zaman koka yapacak hali yok. :)''

Konu ile ilgili Sanji'nin kazanacağını düşünüyorum en azından bu arc ile beraber Jimbei'den güçlü olur. Tayfada üçlünün değişeceğini sanmıyorum zaten Jimbei boş beleş bi adam :bilmem:
Aynen. Çok pis oldu. Hakkaten Jinbei önce Watadsumiyi yensin. Acayip yanılmışım. :(

Şu anki halleriyle Jinbei parçalar gibi duruyor. Sanji'nin yenebilmesi için malum gen olayının gerçek olması gerekiyor evvela.

Jimbei'yi mi tartışıyorsun ? Kolum bozuk oyundan kalkıyorum de daha inandırıcı olursun :artiz:
Yahu cidden cevap veresim bile gelmedi. Her tespit mi hatalı olur? Demekki oluyormuş. Barto tek atıyor, Hyouzou hap almadan Luffy'ye bilmem ne etmiş de hap alınca öyle olmuş deyip Hody'nin zibilyon hap almadan önceki haline kafesteki Zoro şöyle yaptı diye örnek veriyor, Luffy'nin koka kullanmasına laf atıp Zoro her zaman kullanmıyor falan diyor. Sanırsın Zoro gitmiş Dofu gömmüş. Luffy heykelin kafasını patlatmış, Dedesinin kafasını yamultmuş Luffy'nin Sai gücünde saldırısı var mı emin değilim diyor, ejder örneğini vermiş hatalı Luffy'nin onlarca farklı saldırısı var. Yeminle buradan köye yol olur. Yok yani elle tutulur tek tespit yok. Farklı seriler okuyoruz kardeş sizle. Öyle atarlanıp üste çıkmaya çalışsan da hakikaten şu tespitler seriye hakarettir.

Şu anki halleriyle Jinbei parçalar gibi duruyor. Sanji'nin yenebilmesi için malum gen olayının gerçek olması gerekiyor evvela.
O genlerden bir halt çıkmayacak gibi, bu adam 20 yıldır bin tane zorluk çekti kendi veya sevdikleri ölümün eşiğine geldi, daha ne zaman uyanacak? Okama teknkleri de yalan gibi, yani teknik güç artırır tamamda ana bedenin sağlam olacak, Luffy değil ki bunlar başka forma geçsin. Zoro ve Sanji gücü belli, teknikle belli seviye atak yaparlar ama asıl bedenleri belli yani.

O genlerden bir halt çıkmayacak gibi, bu adam 20 yıldır bin tane zorluk çekti kendi veya sevdikleri ölümün eşiğine geldi, daha ne zaman uyanacak? Okama teknkleri de yalan gibi, yani teknik güç artırır tamamda ana bedenin sağlam olacak, Luffy değil ki bunlar başka forma geçsin. Zoro ve Sanji gücü belli, teknikle belli seviye atak yaparlar ama asıl bedenleri belli yani.
Kurgu işte hacı, yaptım oldu der ve olur. :D

Son dediğinde ise çok haklısın. Yukarıdaki tartışmaların temel sebebi söylediğin şeyin bilinmemesinden kaynaklanıyor. Ha şöyle bir şey var. Mesela Zoro'nun fiziksel gücünü ve hakisini arttırması yeterlidir. Ondan Luffy gibi yeni formlar beklemek gereksiz bir şey. Seri başındaki tekniğini seri sonunda da kullanabilir yani. Sanji için de aynı şey geçerli ama Sanji Zoro kadar üstüne katamamış gördüğüm kadarıyla. Sebebi de mangakanın Sanji için planlarının olması işte. Buradan bir güç artışı vereceği için zaman atlaması esnasında aşırı güçlendirmemiş Sanji'yi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık