Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jack

Kim kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 102 77.9%
  • Jack

Kullanılan: 26 19.8%
  • yenişemez

Kullanılan: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    131
Zoroda dansöz kılıcı aldı Oden hakili napacan, ben Zoan yesin Sanji isterdim ama suit verdi Oda fakirin Zoanı :bilmem: en azından dizaynı idare ediyor şaklaban gibi değil.
Dostum bu renkli don bir tek senin avatarında güzel o da senden ötürü yani. Sanji gibi zaten normalde de hayvan gibi güçlü olan adamın direkt kasları ve kemiklerine alacağı güçlendirme ona köpek gibi seviye atlatır. Seri sonu gelmesi beklenen seviyenin de yolunu yapar güzelce. Kıçı kırık renkli donla olacak iş değil bunlar.

Queen Drake olmasa Sanji'yi beşe böler. xd
Diyemeyiz. Büyüktür yazan ellerimiz kurur mazallah......
:( Sanji>Sasaki diyebilir miyiz emin değilim.
@kekomancer ve @Eric Cartman adlı kişilerin Sanji yorumlarına itibar etmemenizi şiddetle öneriyorum.
İyi forumlar
Sanji hakkında en objektif yorumlara ulaşmak için: @Eric Cartman
Keko zaten Luffy fanı ama Eric'in her fırsatta kendini Sanjici ilan etmesi tiksinç bir şey.
:( Ben Zoro fanıyım zaten.
Cartman ne diyorsa tersi çıkıyor zaten.Rahat ol Capori.
Sanji Queen ile birleşip Drake'i mi alacak?

Dostum bu renkli don bir tek senin avatarında güzel o da senden ötürü yani. Sanji gibi zaten normalde de hayvan gibi güçlü olan adamın direkt kasları ve kemiklerine alacağı güçlendirme ona köpek gibi seviye atlatır. Seri sonu gelmesi beklenen seviyenin de yolunu yapar güzelce. Kıçı kırık renkli donla olacak iş değil bunlar.
Yav öylede vermiyor kefere bi Mithik Zoan adama ben napam, bence görünmezlik için geldi suit yoksa başka açıklaması yok ama o botlar gitmeli çok kötü duruyor. Benim hala Sanjiden ümidim var şöyle Oda versin Quilin zoanı Sanjiye bak nasıl Yonkoular kaçacak yer arıyor.

Yav öylede vermiyor kefere bi Mithik Zoan adama ben napam, bence görünmezlik için geldi suit yoksa başka açıklaması yok ama o botlar gitmeli çok kötü duruyor. Benim hala Sanjiden ümidim var şöyle Oda versin Quilin zoanı Sanjiye bak nasıl Yonkoular kaçacak yer arıyor.
Reis meyveye gerek yok Sanji için bak adamın elinde kendisi için en uygun güçlenme imkanı mevcut. Tekmelerinin ne kadar sert, ne kadar güçlü olacağını sen hesap et artık. Hızına, dayanıklılığına falan hiç değinmiyorum bile. Uçar Sanji yeminle tutamazsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık