Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Haklısın.Ama uyanış kartı da var adamın.Ben hala Doffy'e yakınım sağ kol seviyesi görüyorum çünkü.Sanji şu an sol kol seviyesi.Maksimum eşitlerdir
Ben sağ kollara karşı şansı olduğunu düşünmüyorum. En net örneği Kata işte. G4 açtığında Doff'a üstün gelen Luffy, Kata'yı yenmek için 2-3 tane power up aldı ve ona rağmen net galibiyet alamadı. King desen savunmasını aşamaz. Marco benzer.

Sanji ise gen uyanışından sonra bildiğin tek komboya sol kolu uzaya yollamış. Bu daha başlangıç hali. Bir sonraki savaşında kim bilir neler yapacak. Yendiği karaktere Big Mom dahil arc'ta doğru düzgün hasar verebilen 1 kişi yok.

Luffy rezil rüsva olduğu Rob Lucci'yi neredeyse aynı ark içerisinde yendi bu seride. Sanji ve Doflamingo'nun karşılaşmasının üzerinden nereden baksan 200 sayı falan geçmiş, Sanji bin türlü aksiyona girip güçlendirmeler almış. Çok da şaşırmamak lazım bu oy akışına. :D
Bizimkilerin elinin ayarı yok ki zaten. Luffy, wano başında Kaidodan direk tek yerken şimdi Kaido ile 1v1 mücadele edecek seviyeye geliyor. Sanjinin karşılaştığı rakiplere bakacak olursak da ben net kazanır diyemiyorum Doffy için. Doffy'nin yetenekleri sanji için ters bile olabilir. Queen denen adamın sağa sola silah atmasından başka bir numarasını görmedik. Boynunu uzatıp kafa atması var bir de bak onu unuttum :D Bu Queen tam komediydi vallaha. Sanji'nin performansını King üzerinden görseydik daha sağlıklı şeyler söylenirdi ama Troll Queen Sanjiyi gölgeledi gibi geliyor bana. Zaten kıçına tekmeyi bastı geçti. Bir Queenin yenildiği sahneye bak bir de Dofflamingo'nun yenildiği sahneye. Adam şehirle birlikte yerin dibine girdi neredeyse. Diğeri yoldan geçerken teke gitmiş biri izlenimi verdi.

Bizimkilerin elinin ayarı yok ki zaten. Luffy, wano başında Kaidodan direk tek yerken şimdi Kaido ile 1v1 mücadele edecek seviyeye geliyor. Sanjinin karşılaştığı rakiplere bakacak olursak da ben net kazanır diyemiyorum Doffy için. Doffy'nin yetenekleri sanji için ters bile olabilir. Queen denen adamın sağa sola silah atmasından başka bir numarasını görmedik. Boynunu uzatıp kafa atması var bir de bak onu unuttum :D Bu Queen tam komediydi vallaha. Sanji'nin performansını King üzerinden görseydik daha sağlıklı şeyler söylenirdi ama Troll Queen Sanjiyi gölgeledi gibi geliyor bana. Zaten kıçına tekmeyi bastı geçti. Bir Queenin yenildiği sahneye bak bir de Dofflamingo'nun yenildiği sahneye. Adam şehirle birlikte yerin dibine girdi neredeyse. Diğeri yoldan geçerken teke gitmiş biri izlenimi verdi.
Bence Sanji için pek de fena bir rakip değildi. Sanji'nin en zayıf yönlerinden biri saldırı gücüydü. Hem antik zoan savunmasını aşacak hale geldi, hem de gıcık olduğu Germa tekniklerinin daha üst düzey hallerini kullanan bir rakibe karşı zafer alarak bir nevi kendini kanıtlamış oldu. Ama trollük konusunda dediğine katılıyorum, en azından dövüşün son kısımlarında Queen'i bir tık daha ciddi bir tutum takınmış şekilde gösterse daha güzel olurdu. Sanji'nin rakiplerinde hep var ama böyle bir hava ya, amiraller ile dövüşürlerse de net Kizaru ile eşleştirir Oda. :D

Ben sağ kollara karşı şansı olduğunu düşünmüyorum. En net örneği Kata işte. G4 açtığında Doff'a üstün gelen Luffy, Kata'yı yenmek için 2-3 tane power up aldı ve ona rağmen net galibiyet alamadı. King desen savunmasını aşamaz. Marco benzer.

Sanji ise gen uyanışından sonra bildiğin tek komboya sol kolu uzaya yollamış. Bu daha başlangıç hali. Bir sonraki savaşında kim bilir neler yapacak. Yendiği karaktere Big Mom dahil arc'ta doğru düzgün hasar verebilen 1 kişi yok.
Kata’nın gözlemi sorun çıkardığı için snake man çıktı.Çünkü o dövüşe daha uygundu.Snake man diğerlerine oranla daha az hasara sahip Luffy balloon-man le vurabilse dövüş daha kısa sürerdi bence.Diğer sağ kollara karşı akıbeti tartışılır ama Mama konusunda katılmıyorum :D İlk kızdığında yere çiviliyor sonra kafaya darbe alınca düzeliyor bayılıyor.Bayılmasa teke gidebilirdi orda Queen

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık