Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Gördüğümüz kadarıyla Bege'nin 1v1 dövüşte pek bir şansı yok. Meyvesinden dolayı tayfasıyla beraber çok sağlam oluyor. Tayfası olmadan karşılaştırmanın da bi anlamı yok. Oy kullanmıyorum.
Adamın meyvesi o napsın, Luffy' e döğüşeceğiz ama uzamak yok veya burun vurmak yok a benzemiş.:D Sanji reyiz alır, çevresinde zarar görmesinden korktuğu kimse olmayınca

kör topal

Niye alamasın? Bege'nin abartıldığını düşünüyorum. Bu bile yeterli bir sebep. "Süpernova" algısını bir kenara bırakmak lazım. Law da süpernova, Bonney de.
Niye alamaz biliyor musun? Çünkü son çıkan manga sayısında ağır ayar yedi ve arkadaşları zincirliyken bile korkaklığından Bege'ye saldıramadı. Bırak Nami felan oradaydıyı Zoro olsa hepsini paket ederdi Nami'ye felanda bir şey olmazdı. Sanji Bege'yi nasıl alıcak diye soruyorum arkadaşım sen neden niye alamasın diyorsun? Önce nasıl alıcağını yaz sonra bana soru sor daha sorumu cevaplamadan soru yazıyorsun. Sanji ileride Usopp'un bile gerisinde kalıcak bakın ben buraya yazıyorum Oda ödüllerde bunun mesajını verdi bile. K.haki'nin değişik bir modelini açması da ayrı bir özellik Usopp reis :D.

Bege de ne gördün neyi çok iyi, neyini biliyorsun? Eleştiri yapacaksan mantıklı olsun.

Benim kalbim Sanji diyor zaten ama işte reis bize savunulacak bir tutam bir şey göstermedi.

Sanji'nin bedeni geçek yani Vergo gibi, sonradan Luffy G düzenekleri gibi güç artırıcı bir unsuru yok maalesef.

2. sıkıntı Zoro, Pica'yı kağıt gibi dilimledi ama Sanji'nin böyle geniş yıkıcılığı olan atağı var mı belli değil. Güç demiyorum geniş bir menzil diyorum. Bege meyve avantajıyla dev gibi gözükecek, kürdan boyutunda olan Sanji dev bir kaleyi yıkabilir mi?

Bege de gördük ki kairoseki mızrak falan var ve adamlarının hiçbiri Franky seviyesi falan değil mi? Çünkü konu sahibi Bege de tüm adamları var demiş.

Sen Sanji diyorsan ben de diyorum. Bazen aklınla, bazende kalbinle seçim yaparsın. İşte şimdi tam o noktadayım. SANJİ
Mantığıyla konuşmayan arkadaş beni mantıksız eleştiriyle suçluyor :hhh:.

Niye alamaz biliyor musun? Çünkü son çıkan manga sayısında ağır ayar yedi ve arkadaşları zincirliyken bile korkaklığından Bege'ye saldıramadı. Bırak Nami felan oradaydıyı Zoro olsa hepsini paket ederdi Nami'ye felanda bir şey olmazdı. Sanji Bege'yi nasıl alıcak diye soruyorum arkadaşım sen neden niye alamasın diyorsun? Önce nasıl alıcağını yaz sonra bana soru sor daha sorumu cevaplamadan soru yazıyorsun. Sanji ileride Usopp'un bile gerisinde kalıcak bakın ben buraya yazıyorum Oda ödüllerde bunun mesajını verdi bile. K.haki'nin değişik bir modelini açması da ayrı bir özellik Usopp reis :D.

Mantığıyla konuşmayan arkadaş beni mantıksız eleştiriyle suçluyor :hhh:.
Beni geç 45 kişiye laf atıyorsun niye, nereden geliyor bu kesinlik. Bege kesin güçlü veya alamaz dememişim. Bege de k. haki var mı, b. haki var mı varsa ne seviyede hiç bir şey bilmiyorsun. Sanji diyen nasıl saçmalıyor. Üslubun düzgün olsa bir sıkıntı istediğini düşün ve söyle ama sende sıkıntı var.:(

Mantığıyla konuşmayan arkadaş bana mantıksız eleştiriyle suçluyor :hhh:.
O olaya ben şahsen uyuz oldum, kurgusal bir saçmalık olduğunu düşündüğümü de iki gündür belirtiyorum konuda. Tekrar tekrar yazmaya üşendim, eğer merak edersen okursun. Ben eğer orada bir dövüş yaşansa Sanji'lerin her şekilde yamultacağını düşünüyorum. Ama Oda oldu bittiye getirdi, CC. yi keklik gibi avladılar, Sanji K.Haki özürlüsü(!) olduğundan hissetmedi arkadaşlarını falan. Öyle.
Ayrıca, alacağını düşünüyorum hala, görüşüm Bege çok büyük bir şey yapmadığı sürece de devam edecek. Adam ne çıkaracak içinden? Top tüfek falan? 100 adam çıkarsa ne ya da? Sağlam adamlar olduğunu mu düşünüyorsun onların? Hasır Şapkaların üçüncü adamını zorlar falan demiyorsundur sanırım o ayak takımı için. Sanji'ye nasıl zarar verecek bu arkadaş? Ve rica ediyorum tartıştığımız şeyin bir manga olduğunu unutma. Üslubunu sevmedim.

kör topal

Beni geç 45 kişiye laf atıyorsun niye, nereden geliyor bu kesinlik. Bege kesin güçlü veya alamaz dememişim. Bege de k. haki var mı, b. haki var mı varsa ne seviyede hiç bir şey bilmiyorsun. Sanji diyen nasıl saçmalıyor. Üslubun düzgün olsa bir sıkıntı istediğini düşün ve söyle ama sende sıkıntı var.:(
Manga'yı ele alıyorum oradan kesinlik. Yoksa hayal dünyamda yendirmiyorum Sanji'yi öyle bir antiliğim yok akraktere ama gittikçe antileşiyorum sizin gibi aşırı fanlar yüzünden.

kör topal

O olaya ben şahsen uyuz oldum, kurgusal bir saçmalık olduğunu düşündüğümü de iki gündür belirtiyorum konuda. Tekrar tekrar yazmaya üşendim, eğer merak edersen okursun. Ben eğer orada bir dövüş yaşansa Sanji'lerin her şekilde yamultacağını düşünüyorum. Ama Oda oldu bittiye getirdi, CC. yi keklik gibi avladılar, Sanji K.Haki özürlüsü(!) olduğundan hissetmedi arkadaşlarını falan. Öyle.
Ayrıca, alacağını düşünüyorum hala, görüşüm Bege çok büyük bir şey yapmadığı sürece de devam edecek. Adam ne çıkaracak içinden? Top tüfek falan? 100 adam çıkarsa ne ya da? Sağlam adamlar olduğunu mu düşünüyorsun onların? Hasır Şapkaların üçüncü adamını zorlar falan demiyorsundur sanırım o ayak takımı için. Sanji'ye nasıl zarar verecek bu arkadaş? Ve rica ediyorum tartıştığımız şeyin bir manga olduğunu unutma. Üslubunu sevmedim.
Yani sana göre o bir kurgusal saçmalık öyle mi? Ne yani Sanji bilmem kaç milyon volt yiyip ölmeyince saçmalık değil ama bu mu saçmalık? Bu bir hayali çizimden başka bir şey değil. Çizer ne çiziyorsa onu kabul etmemiz gerekiyor yoksa iş saçma sapan bir yere gelir. Ben o yüzden gözümle gördüğüm şeye ve mantığıma güvenerek yazıyorum. HŞ'nin 3.adamıysa ne olmuş? HŞ'ların nişancısı da kendi gölgesinden korkuyor. Sanji'ye nasıl zarar vericek biliyor musun? Sanji'nin şu anda (hayal dünya dışında) uzaktan atabildiği bir saldırısı varmı? Yok. Dibine girince karınca kadar küçülecek mi? Evet. Bege onu sinek gibi ezer ayakkabısını da ıslak mendille siler. Hakin sağlam değilse (ki oda kesin değil) küçülürsün bence. Sanji'de de öyle sağlam bir haki görmedim. Oda'da zaten bir sbsde sanırım Sanji k.hakide iyi demişti ama adam senin dediğin gibi k.haki özürlüsü :D. Yani Sanji bir şov yapana kadar düşüncem bu yönde ve bu gidişle bu yönde kalır diye düşünüyorum.

Hala K haki'den bişeyler bekleyenler var en fazla komiklik burada olsa gerek, Luffy Law'ın kanıyla dolan zemine basmadan neler olduğunu anlayamamış, halbuki yukarda yarım saat adamla fantazi yaptılar. Sanji nasıl anlayacak durum böyleyken yada Sanji'nin K hakisiyle ne alakası var bunun, bazen etkileyici olacağını düşündüğü sahneleri Oda önceden kafasında çiziyor o çizdiği sahneye varıncaya kadar kendi dünyasının kurallarını ne kadar çiğnediğini hiç umursamıyor.

kör topal

YAV HE HE.
Sen mi yazıyorsun mangayı da her şeyi biliyorsun? Girme bu konulara nasıl olsa her şeyi biliyorsun bizi kendi dünyamıza bırak.
Diyecek bir şey bulamayan fanın dramı :(. Ben mangayı çizdiğimi felan idda etmedim saçmalıyorsun iyice neyse kapatalım konuyu iyice saçma bir hal alıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık