Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    131
Zoro fanları: Hiçbirini alamazdı
Sanji Fanları: Hepsini alırdı.
Dof Fanları: Pica'yı alamazdı.
Croco Fanları: Daz'ı alamazdı
Troll Tayfa: Mihawk neden yok? Hawkins neden var?
Amaneden: Hepsini alsa bile adam değildir.

Buggy ile gayet rakip oldu o arcta ancak meyve yeteneğini aşamadı.Yumrukla da o arc için Buggy'i yenecek seviyede değildi olayı kılıç zaten adamın.Yani Sanji dezavantajlı olmadığı için Zoro'nun aksine rahat yener denip gayet oylanabilir.

Kuma ise açık seviye farkına rağmen rakip olmuştu baya baya.Az da olsa zorluk çıkaracak kadar.Adamı kesebildi sonuçta.Mihawk gibi bir rakipsizlik,alay durumu söz konusu olmadı.Aynısını Sanji de yapabilir diye düşünenler olacaktır belki Shishi Sonson gibi açık bulur gibisinden.Ha tek bir oy bile çıkmaması gerekir aslında ama rakiplerden biri olduğu için ayrım yapmayayım dedim ekledim.Oylanmaz olur biter.Zaten oylar görünüyor oy verenin başı yanar gibi.:oleyo2:
Bak bi arkadaş doğru noktaya temas etmiş. Bunlar varsa Mihawk neden yok? Onla hepsinden uzun ve baya da yenmek amacıyla ciddi dövüştü sonuçta. :D

Ayrıca Kuro'nun o pençeli kedimsi kardeşlerini eklememen ayıp olmuş. Baya zorlamışlardı Zoro'yu diye hatırlıyorum.

Elf gözlerim bana Zoro Sanjinin rakiplerine karşı adlı bir troll konunun yaklaştığını söylüyor.Bu olay kartopuna bağlayıl büyüyerek.gidecekmiş gibi.

Bak bi arkadaş doğru noktaya temas etmiş. Bunlar varsa Mihawk neden yok? Onla hepsinden uzun ve baya da yenmek amacıyla ciddi dövüştü sonuçta. :D

Ayrıca Kuro'nun o pençeli kedimsi kardeşlerini eklememen ayıp olmuş. Baya zorlamışlardı Zoro'yu diye hatırlıyorum.
Mihawk ile birşeyler oldu evet ama Mihawk orada rakipsiz kılıç ustası olduğunu gösterdi dedikleri gibi.En azından east blue için.Çakıyla bitirdi adamın işini anında.Gerisi dalga muhabbet ondan sonra.Kuma çakıyla alacak kadar fark koymuş olsaydı araya almazdım onu ama biliyorsun hasar bile yedi.Olay tamamen şans meselesi kısacası.Doğu mavi ile thriller bark arasında bu lord olan isimlere karşı olan şans yüzdeleri birbirinden çok ayrı oranlardaydı.Orada şansı %1 bile değil ama Thriller farklıydı.

Valla wikiden Zoro'nun geçmişi kısmından baktım kedili kardeşlere falan değinilmeyince koymadım benim de aklıma gelmedi.

Hiçbiri seçeneğine ne diyorsun ? Eklenmesi mantıklı mı ? 10 tane şıkkı birden oylayıp üzerine hiçbirini alamazdı diye oyladıkları zaman epey saçma olacak gibi geliyor bana.

Mihawk ile birşeyler oldu evet ama Mihawk orada rakipsiz kılıç ustası olduğunu gösterdi dedikleri gibi.En azından east blue için.Çakıyla bitirdi adamın işini anında.Gerisi dalga muhabbet ondan sonra.Kuma çakıyla alacak kadar fark koymuş olsaydı araya almazdım onu ama biliyorsun hasar bile yedi.Olay tamamen şans meselesi kısacası.Doğu mavi ile thriller bark arasında bu lord olan isimlere karşı olan şans yüzdeleri birbirinden çok ayrı oranlardaydı.Orada şansı %1 bile değil ama Thriller farklıydı.

Valla wikiden Zoro'nun geçmişi kısmından baktım kedili kardeşlere falan değinilmeyince koymadım benim de aklıma gelmedi.

Hiçbiri seçeneğine ne diyorsun ? Eklenmesi mantıklı mı ? 10 tane şıkkı birden oylayıp üzerine hiçbirini alamazdı diye oyladıkları zaman epey saçma olacak gibi geliyor bana.
Bence Mihawk kesinlikle olmalı. Kuma ile de aralarında uçurum vardı ve tek yapabildiği saldırı da tamamen hazırlıksız olduğu bir anda, aniden yapabildiği en güçlü saldırılarından biriydi ki o bile en fazla kıyafetini yırtıp bir çizik bıraktı. Sonrasında başımı al kaptanımı alma diye diz çöktü zaten. Bunun çakıyla mağlup edilmekten farkı ne?

E şimdi koy bari. Syrup adasında onlarla dövüşmüştü ve gayet ciddi rakiplerdi onlar da.

Hiçbiri seçeneği olmalı tabi. Zoro fanları nereye oy verecek yoksa. Konuarının tutmasını istiyorsun ama işin asıl çekişme yaratacak kısmını kaçırıyorsun. Sırf o seçenek üzerine 25 sayfa tartışırlar burada. :D

Bence Mihawk kesinlikle olmalı. Kuma ile de aralarında uçurum vardı ve tek yapabildiği saldırı da tamamen hazırlıksız olduğu bir anda, aniden yapabildiği en güçlü saldırılarından biriydi ki o bile en fazla kıyafetini yırtıp bir çizik bıraktı. Sonrasında başımı al kaptanımı alma diye diz çöktü zaten. Bunun çakıyla mağlup edilmekten farkı ne?

E şimdi koy bari. Syrup adasında onlarla dövüşmüştü ve gayet ciddi rakiplerdi onlar da.

Hiçbiri seçeneği olmalı tabi. Zoro fanları nereye oy verecek yoksa. Konuarının tutmasını istiyorsun ama işin asıl çekişme yaratacak kısmını kaçırıyorsun. Sırf o seçenek üzerine 25 sayfa tartışırlar burada. :D
Yapma ya aynı şey değil.

Kaç kez lazer atıyor Zoro atlatıyor meyve saldırıları yine öyle.Saldırıyor Zoro geri püskürtülüyor.Kuma öyle direk hedef alıp canına okuyamıyor anında adam savuşturuyor saldırıları.Hani 300 milyonluk Luffy'i Kuzan'ın direk yere kapaklaması gibi birşey yok ortada.Öyle olsa kaale almazdım diyorum.

Shishi sonson ile de çizikten biraz fazlaydı Kuma'nın yüzünden anlaşılıyor.Kuma Thriller Zoro için mavi doğudaki Mihawk kadar ulaşılmaz değildi.

Neyse ama hiçbiri seçeneği konusunda öne sürdüğün nedenler konusunda haklısın.Konuya can getirme kısmını düşünmedim aceleden. :D Zaten böyle olmayacak gibi konuyu yanlış açıdan açmışım hata ettim.Direk Zoro'nun yendiği rakipler olarak açmalıydım.

En iyisi Kuma seçeneğini hiçbiri olarak değiştirelim bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık