Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    131
Valla benim dediklerim gayet açık ve mantıklı bence :D Bence de yanıldığını kabul etmek bu kadar zor değil, yanıldım de bitsin gitsin :D

Arc farkı ile ne demek istediğimi anlattım. Ama senin bu konuşmayı başlatan mesajın bile dediğim şeylerle alakalı değil ki :D

Konuyu farklı yöne çeken sensin :D

Heea klasik. Meyveyi ve kullanıcıyı bölerek güç çıkarımı yapma girişimleri. O değil de aklıma Mr. 3'nin Zoro'dan mumdan heykel yaptığı zamanlar geldi.
Yok bak meyve ile birleştirip de söylüyorum Mr3 çok sağlam değil. Çok sağlam ise senin için, ne kadar sağlam olduğunu da söyle de bilelim. Hayır örnek olarak verdiğimi ve demek istediğimi anladığın halde aklın sıra laf ediyorsun. Ne o? Mr 5 de sağlam diyecek misin?

Zoro'yu döverek o heykele koydu da bizim mi haberimiz yok?

He şimdi de, alındın mı yeaaa, kızdın mı yeaa falan diyeceksin muhtemelen. Cevap vereyim ikisi de değil.:good:

Heea klasik. Meyveyi ve kullanıcıyı bölerek güç çıkarımı yapma girişimleri. O değil de aklıma Mr. 3'nin Zoro'dan mumdan heykel yaptığı zamanlar geldi.
O kadar derin boş yapıyorsun ki altını doldurmak için seninle aynı düzeyde olmam lazım :D

Sori lan yorumlar karışmış hahhahaha

Hahaha bırak şimdi, sen yapıyorsun sennnn :D
Bak şu adam yüzünden Zoro lobisinin seviyesi düşüyor bilginize. :D
Verecek cevabın olmayınca normaldir. Bu lafı sana bir çok kez dedim. Çünkü verecek cevabın yok :D
O kadar derin boş yapıyorsun ki altını doldurmak için seninle aynı düzeyde olmam lazım :D O düzeye inmeyeceğime göre Zoro-Luffy-Sanji aşk üçgeninde asla anlaşamayacağız. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık