Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    131
Hayır, o kadar tehlikeli gözükmüyorlar diyorum. Mesela Luffy'e bakan bu salak mı bu kadar güçlü diyordu :D Bu arada o örgüte bir sürü adam davet ediliyor. Mesela mr 5 mr3 çok mu sağlamlar? O yüzden aynı şey değil diyorum.

He Zoro evet hep şöhretliydi ama bu öyle bir şey değil. Yani önceden şöhreti var, belaaaa falan da değil olay. Kata'nın orada yaptığı çıkarım, Luffy'i izledikten sonra oluyor. Yani oraya geldiğinde bile böyle bir şey demiyor adam sonradan kendi gözleri ile kesip öyle diyor. Farkı anlamışsındır diye umuyorum :D Şaka yaptım de bitsin bence :fool:
La olum sen ciddisin he :D Hayır işinize gelince Arc farkından dem vuruyorsunuz işinize gelince Arc farkı falan kalmıyor ortada :D Bence sen şaka yaptım de bitsin.

Yanıldığını kabul etmek bu kadar ZOR Olmasa gerek :D

Bak sübliminal mesajı da verdim :D

Zoro Arc bossu Morganı aldı demeyi biliyorsunuz ya da dendiği zaman karşı çıkmıyorsunuz.

Ben Sanji TB Arc da Zoro kadar dayanıklıdır dediğimde neden Arc farkı olmuyor da şimdi oluyor? :D :D :D
Zoro, Sanji kadar dayanıklı ise neden zoronun kılıç dipçiği darbesi ile bayıldı? Yoksa o dipçik darbesi, kumanın zoroya aktardığı tüm acılardan daha mı güçlüydü.

Lafa geldi mi arc bosslarını zoro yenemeyeceği için luffy yeniyor demeyi biliyorsanız burada da sanji o acıları alsa öleceğinden Zoro aldı demeniz gerekir.

La olum sen ciddisin he :D Hayır işinize gelince Arc farkından dem vuruyorsunuz işinize gelince Arc farkı falan kalmıyor ortada :D Bence sen şaka yaptım de bitsin.

Yanıldığını kabul etmek bu kadar ZOR Olmasa gerek :D

Bak sübliminal mesajı da verdim :D
Valla benim dediklerim gayet açık ve mantıklı bence :D Bence de yanıldığını kabul etmek bu kadar zor değil, yanıldım de bitsin gitsin :D

Arc farkı ile ne demek istediğimi anlattım. Ama senin bu konuşmayı başlatan mesajın bile dediğim şeylerle alakalı değil ki :D

Hayır, o kadar tehlikeli gözükmüyorlar diyorum. Mesela Luffy'e bakan bu salak mı bu kadar güçlü diyordu :D Bu arada o örgüte bir sürü adam davet ediliyor. Mesela mr 5 mr3 çok mu sağlamlar? O yüzden aynı şey değil diyorum.

He Zoro evet hep şöhretliydi ama bu öyle bir şey değil. Yani önceden şöhreti var, belaaaa falan da değil olay. Kata'nın orada yaptığı çıkarım, Luffy'i izledikten sonra oluyor. Yani oraya geldiğinde bile böyle bir şey demiyor adam sonradan kendi gözleri ile kesip öyle diyor. Farkı anlamışsındır diye umuyorum :D Şaka yaptım de bitsin bence :fool:
Mr 3 sağlam değil mi :S

Zoro, Sanji kadar dayanıklı ise neden zoronun kılıç dipçiği darbesi ile bayıldı? Yoksa o dipçik darbesi, kumanın zoroya aktardığı tüm acılardan daha mı güçlüydü.

Lafa geldi mi arc bosslarını zoro yenemeyeceği için luffy yeniyor demeyi biliyorsanız burada da sanji o acıları alsa öleceğinden Zoro aldı demeniz gerekir.
Seni bir daha ciddiye alıp cevap yazmamaya özen göstereceğim.

Bir geleyim dedim baktım ki ne göreyim. Hani Luffy'nin lastik olduğu kadar net bişeydir Zoro'nun dayanıklılığı. Bu konu tartışılıyor. Hayret. Hani saçmalanır da bu kadar değil. Şekeri, tansiyonu, kalbi olana yazık.

Çok mu sağlam? Ya da her katılan çok mu sağlam örnek vermiştim sadece :D Meyvesi kullanışlı ama güç olarak aşırı sağlam değil bence.
Heea klasik. Meyveyi ve kullanıcıyı bölerek güç çıkarımı yapma girişimleri. O değil de aklıma Mr. 3'nin Zoro'dan mumdan heykel yaptığı zamanlar geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık