Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
Law-Kid'e sallamıyorum, Law-Kid'i Bm yi yendi diye göğe çıkaranlara lafım.
Öyle ya da böyle bir imparatoru yendiler sonuçta. Bu kadın bu yaşına kadar yenilmez olarak gelmiş, dört imparator için de geçerli bu. Hawkins'in sözünden bunlara kimsenin meydan okuyup tahtlarını alamadığı bize gösterildi. Kaido ile de üç gün savaşmış ayrıca. Oda'nın dövüş çizememe özürlülüğü tamamen olay.

Öyle ya da böyle bir imparatoru yendiler sonuçta. Bu kadın bu yaşına kadar yenilmez olarak gelmiş, dört imparator için de geçerli bu. Hawkins'in sözünden bunlara kimsenin meydan okuyup tahtlarını alamadığı bize gösterildi. Kaido ile de üç gün savaşmış ayrıca. Oda'nın dövüş çizememe özürlülüğü tamamen olay.
Öyle ya da böyle imparatoru yenemediler işte. Saf dışı bıraktılar bir süre. Aynısını Wb-Akainu için geçerli. Akainu gitti düştü çukura çıktı tekrar şova devam etti. Bm yi yendiler diyemeyiz en fazla iteklediler.

Zoro ve Sanji de iki gün dayak yedikten sonra galip ilan edilseydi hakkını verirdiniz bu savaşların. Bir kaç atakla yok edince tatmin etmedi tabi, yani tatmin etmemenin ötesinde algılayamadınız galibiyeti. Size de hak veriroyurm.

Öyle ya da böyle imparatoru yenemediler işte. Saf dışı bıraktılar bir süre. Aynısını Wb-Akainu için geçerli. Akainu gitti düştü çukura çıktı tekrar şova devam etti. Bm yi yendiler diyemeyiz en fazla iteklediler.
Bm bir süre saf dışı kalmadı yalnız, yazar tarafından yenildiği söylendi. Diğer yenildiği söylenenler gibi. Yani kalkmama olasılığı yüksek.

Peynir ekmek mi kestiriyorsun hayırdır? Kid dediğin adam, Kaido, Bm gibi azmanlardan hasar alıp ayağa kalkan, Hawkins'in bedenine hasar vermesine rağmen BM'ı tanklayan bir karakter. King'i kestiği saldırının 3-5 katını yapmazsa, anca hurda keser Zoro.
Kidd Kaido ve BMnin hangi atağını tam olarak yemiş, Law desen anlarım Kaidodan Luffynin tek yedigi saldırıyı yiyor da Kidd ne yiyor :)

Zoro Kingi defalarca kesti, yenilenme yeteneği nedeniyle işe yaramadı o kesiklerden 1 tanesini Kidde atarsa Kidd keşke şanks beni öldürseydi de bugünleri görmeseydim der :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık