Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi

Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    153
İnsanlar akainu yu küçümsemis.
Catıda kaido yerine akainu olmuş olsaydı eğer, önce 9 kın sonra 5 novayıda en hızlı şekilde bitirirdi
Balyoz yemeye benzemez tek vuruşta mefta ediyo adam
Her vurduğu adam ölseydi o zaman mf savaşında 15 kişiye saldırdı ölmesi gereken 2 kişi öldü biri kendini luffy için öne attı öteki belki kalbine yediği kılıçtan dolayı dahi ölebilecek olan hasta ihtiyar wbydi.Her arc farklı senaryoda gidiyor eğer ölmesini istediği biri varsa ölcek yok saka olsa şöyle olurdu garp olsa böyle olurdu.Olsaymış Kaido yıllardır orda gitseymiş niye gitmemiş?

wb'yi öldüren akainu değildi ki, bb'nin adamlarıydı. akainu hasar verdi ama o kadar hasar aldı wb'den. aka'nın öldürebildiği tek kişi ace yani. seviyesi o kadar. kaido'yla kıyaslamak bence saçma.
Akainu Beyazsakalın beyninin yarısını eritti biliyorsun değil mi, üstüne tüm organlarını yaktı. Nasıl öldüren Akainu değil. Karasakallar hiç bir şey yapmasa bile beyazsakal zaten ölecekti öyle olmasa karasakal korsanlarının kendini kum torbası gibi kullanmasına izin vermezdi.

Son düzenleme:
Akainu vs luffy bekleyenler ters köșe olacak diyorum. İkisi arasında hafif sürtüșme olacak ama asıl dövüșü ben garp vs akainu arasında bekliyorum. Zira garpın kișiliğindeki kırılma sakazukinin yaptıklarına bağlı olarak değișecek ve değișiyor.

Birisi kutsallardan nefret ederken diğeri kuçu kuçu olmuș resmen. Ve en önemli faktör öz torunu olmasa da manevi torunu ace'yi gözünün önünde infaz etti. Hiç beklenmeyen bir șekilde akainu vs garp bekliyorum. Eğer garp hikayeye dahil edilecekse en mantıklı yol bu olur.

Akainu vs luffy bekleyenler ters köșe olacak diyorum. İkisi arasında hafif sürtüșme olacak ama asıl dövüșü ben garp vs akainu arasında bekliyorum. Zira garpın kișiliğindeki kırılma sakazukinin yaptıklarına bağlı olarak değișecek ve değișiyor.

Birisi kutsallardan nefret ederken diğeri kuçu kuçu olmuș resmen. Ve en önemli faktör öz torunu olmasa da manevi torunu ace'yi gözünün önünde infaz etti. Hiç beklenmeyen bir șekilde akainu vs garp bekliyorum. Eğer garp hikayeye dahil edilecekse en mantıklı yol bu olur.
Ben Akainu vs Sabo olacağını düşünüyorum ileride. Garp'tan geçti artık yaşlandı. Akainu'yu alabileceğini düşünmüyorum bu yaşta. Ama izlemek isterdim açıkcası. Hatta Garp'ın da ölümü Akainu'dan olsa Sabo vs Akainu'dan çok daha fazla keyif alırdım.

Son düzenleme:
Ben Akainu vs Sabo olacağını düşünüyorum ileride. Garp'tan geçti artık yaşlandı. Akainu'yu alabileceğini düşünmüyorum bu yaşta. Ama izlemek isterdim açıkcası. Hatta Garp'ın da ölümü Akainu'dan olsa Sabo vs Akainu'dan çok daha fazla keyif alırdım.
Garp alamasa bile ölümcül yaralar verir gibi geliyor bana. Zaten sonra bir daha da görmeyiz. Ama garpın da öleceğini sanmıyorum. Bu seri de kaç kişi öldü ki garp gibi birini öldürecek. Koskoca MF arcında bile mangaka WB ile Ace'nin ölmesine izin verdi ki onlar da gerekliydi zaten. Wano da bile sadece Kaido ölebilir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık