Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    429
Meyve çalma muhabbetinin zaten bir dayanağı bence yok, en başta Magellan ile Bonney'in meyvelerini de çalarlardı öyle bir hedefleri olsaydı özellikle Magellan'ın meyvesi çok üst düzey, Magellan'ı komaya soktular ama meyvesini çalmadılar, tayfası için meyve çalma olayı sonradan ortaya çıkıyor.
Mantıklı. Veya olay doğaçlama geliştiğinden meyveyi çalmak için gereken şartlar da bir şekilde oluşmamış olabilir belki.

Meyve çalma muhabbetinin zaten bir dayanağı bence yok, en başta Magellan ile Bonney'in meyvelerini de çalarlardı öyle bir hedefleri olsaydı özellikle Magellan'ın meyvesi çok üst düzey, Magellan'ı komaya soktular ama meyvesini çalmadılar, tayfası için meyve çalma olayı sonradan ortaya çıkıyor.
Güzel bir tespit. Belki de Karasakal nasıl meyve çalacağını Impel Down'dan kaçırdığı mahkumların birinden öğrenmiştir.

Her ne yaptıysa ilk beyazsakalda deniyorlar.Sonuç kesin değil bu yüzden dağılacakmıyız deniyor.Başarılı olduktan sonra meyve avcılığına başlıyorlar.Yani Magellan bu yüzden alınmamıştır.Bonney ise layık bulunmamıştı.Yada meyvesi olduğunu anlayamadan indirdiler.Muhtemelen karanlık meyvesiyle de alakalı değil Burgess yanında meyve taşıyor.Bana kalırsa bu bilgiyi hapishanede birinden öğrenip marineforda denemeye gittiler.

Her ne yaptıysa ilk beyazsakalda deniyorlar.Sonuç kesin değil bu yüzden dağılacakmıyız deniyor.Başarılı olduktan sonra meyve avcılığına başlıyorlar.Yani Magellan bu yüzden alınmamıştır.Bonney ise layık bulunmamıştı.Yada meyvesi olduğunu anlayamadan indirdiler.Muhtemelen karanlık meyvesiyle de alakalı değil Burgess yanında meyve taşıyor.Bana kalırsa bu bilgiyi hapishanede birinden öğrenip marineforda denemeye gittiler.
Güzel bir tespit. Belki de Karasakal nasıl meyve çalacağını Impel Down'dan kaçırdığı mahkumların birinden öğrenmiştir.
Karasakal'ın WB ile olayı farklı, orada 2.ci meyveyi deniyor o yüzden garanti değil, ilk meyve olsaydı garanti olurdu.

Nasıl meyve çalınacağını Karasakal çok önceden beri biliyordu, Ace'in romanında ve manga ''episode A'' de Karasakal, 4.tümen komutanı Thatch'e Ace'in meyve gücünü kendine almak istiyorsan Ace'i öldürmen gerek diyordu. Thatch'de Ace'i öldürecek kadar onun meyve gücünü istemiyorum demişti. Bana kalırsa Karasakal, Thatch karanlık meyvesini Thatch meyveyi yedikten sonra ondan çaldı, çünkü öncesinde Thatch'i bayıltmak hatta daha da kötü sakat bırakmak varken neden öldürdüğünü ve Beyazsakal'ı kendine neden düşman ettiğini pek anlamamıştım ama daha sonradan birisini öldürüp meyve çalınabilir denince bütün taşlar yerine oturdu. Hatta Ace'in meyvesini bile onu öldürüp çalabilirlerdi ama çalmadılar dediğim gibi o dönem meyve avcılığı yapmıyorlardı ve Magellan'ın meyvesini de çalmadılar. Söylenene göre Beyazsakal korsanlarını yendikten sonra bu işe başlamışlar, bunu da muhtemelen tayfasına Karasakal öğretti ondan öncesi kendi tayfası bunu bilmiyor olabilir haliyle Karasakal'da onlara söylemeyince hali hazırda ellerinde tutsak olan Ace ve Magellan'ın meyvelerini bile çalmadılar, o dönem akıllarında öyle bir plan yoktu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık