Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 237 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 199 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    436
Yani gerçekten sizi yendik ve şimdi öleceksiniz diyeceklerini mi düşünüyorsun? Samimi soruyorum bunu ve çekiliyorum, elveda.
Valla benim pembe yaklaşımlarım (neyseler artık bunlar :fool:) bir kenara, bu kadar zulmün sonunun hadi herkes hapse diye biteceğini düşünmek saçma olur bence.
Doflamingo'nun geçmişinden biliyoruz Kutsal Ejderlerin halkın eline geçerse nasıl bir akıbete sahip olacaklarını.

Dragon'un ya da yanında taşıdığı devrim askerlerinin ve hikaye sonunda halkın, Luffy gibi sırıtıp "Neyse" diyeceklerini hiç sanmıyorum.

Hayır. Ohara'da yaptıklarından sonra kimse kabul etmez onu. Savaş suçlusu olarak yargılanıp hapse girer muhtemelen.
Ohara olayı çok set bir karardı ama başka seçeneği yoktu.Ya orda bir arkeolog olsaydı? Hükümetin verdiği emekler boşa giderdi.

Sakazukiyi değil Oharalı aptalları suçlayın.Yasak olduğunu bildikleri halde zorladılar

Ben "Ohara" diyorum yalnız.
Bu adam büyük savaşta kendi askerlerini bile öldürmeye niyetlenmiş biri ayrıca.

İyidir kötüdür tartışmasında değilim. Sadece bütün dünyayı içine alan bir devrim olacak. Bütün büyük toplar kaynayacak arada.
Savaş firarileri İstiklal Mahkemesinde de yargılanıp idam ediliyordu.Bu eski dünyada her zaman olan birşey

Bu gidişle yerini Fujitora'ya kaptıracak.
Bence son sayıyla aralardındaki buz biraz eridi.Ayrıca o kadar kolay kaptırmaz Akainu yerini

Ohara olayı çok set bir karardı ama başka seçeneği yoktu.Ya orda bir arkeolog olsaydı? Hükümetin verdiği emekler boşa giderdi.

Sakazukiyi değil Oharalı aptalları suçlayın.Yasak olduğunu bildikleri halde zorladılar
Tamam işte. Eski hükümetin keyfine göre insanlar katlediliyordu ve bunu yapan kişi Akainu.
Bu hükümet devrildikten sonra yerine gelen yeni hükümet intikam ve adalet için bu yaptıklarını yargılayacak.
Hükümetten kimseye acımazlar. Akainu ise yargılanır. Ömür boyu falan hapis alır.

Savaş firarileri İstiklal Mahkemesinde de yargılanıp idam ediliyordu.Bu eski dünyada her zaman olan birşey
Evet bu doğru. Ama yine de bu savaş dünya hükümetinin keyfi çıkardığı bir savaştı. Bu savaşın da hesabı sorulacak.
Gencecik bir adamın sadece babasından dolayı idam edildiği bir sistemin es geçileceğini düşünmüyorsundur umarım.

Pembe yaklaşım lafıni sevdim @Riful ben genelde polyana diyordum ama bu da iyiymiş.Denizciler gidip kutsalları yok etse kimse kalkıp ne oluyor demez.Denizciler bu alemin adalet dağıtıcı olarak görülüyor.Yani halk her ne yaparlarsa yapsınlar denizcileri destekler.Sakazukide bu durumu lehine çevirecek akıl var mı göreceğiz.Mangaka çok geri planda tutuyor Sakazukiyi şu anda.

Tamam işte. Eski hükümetin keyfine göre insanlar katlediliyordu ve bunu yapan kişi Akainu.
Bu hükümet devrildikten sonra yerine gelen yeni hükümet intikam ve adalet için bu yaptıklarını yargılayacak.
Hükümetten kimseye acımazlar. Akainu ise yargılanır. Ömür boyu falan hapis alır.

Evet bu doğru. Ama yine de bu savaş dünya hükümetinin keyfi çıkardığı bir savaştı. Bu savaşın da hesabı sorulacak.
Gencecik bir adamın sadece babasından dolayı idam edildiği bir sistemin es geçileceğini düşünmüyorsundur umarım.
Savaşı zaten Teach planlamıştı.Keyfi olarak değil,en güçlü korsanı ve bir yonkouyu devirmek için savaş yapıldı.Keyfi Savaş kavramı ne ki? Hele ki bir Yonkouya karşı.Kim böyle bir şeyi göze alır.

Pembe yaklaşım lafıni sevdim @Riful ben genelde polyana diyordum ama bu da iyiymiş.Denizciler gidip kutsalları yok etse kimse kalkıp ne oluyor demez.Denizciler bu alemin adalet dağıtıcı olarak görülüyor.Yani halk her ne yaparlarsa yapsınlar denizcileri destekler.Sakazukide bu durumu lehine çevirecek akıl var mı göreceğiz.Mangaka çok geri planda tutuyor Sakazukiyi şu anda.
Şu an daha çok yonkolara odakta.Çünkü Luffy'nin ana düşmanı onlar.Denizciler biraz daha farklı bir hikaye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık