Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 237 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 199 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    436
Jinbei örnek verildi sabah. Akainu çıplak elle hamsi buğlama yapar Jinbei. Sadece meyveye bağlıyorlar Akainu'yu.
Yani MF'de az biraz yapmışlığı var omuzunu patlattı göğsüne gelse %100 balık buğlama olurdu. Akainu MF'de Jinbei'yi uyardı benim kim olduğumu biliyorsun herhalde diye Jinbei'de farkında zaten öleceğinin birazcık zaman kazandırsam yeter kıvamında. :D

Son düzenleme:
İyice çarpıttın sende he. Sanki ben jinbe, sakayı yener demişim gibi anlatıyorsun. Ben açık açık söyledim orada ne dediğimi.

Sen orada Akainu'nun gücünü net olarak olduğundan güçsüz göstermeye çalıştın. Jinbei onu tuttuktan sonra elleri yandı, o yumruğu tutmak için bildiği her duayı sıralamıştır orada. Jinbei seviyesi tabii ki bir yumruğu tutabilir. 2. yumruğu tutamazdı.

Sen orada Akainu'nun gücünü net olarak olduğundan güçsüz göstermeye çalıştın. Jinbei onu tuttuktan sonra elleri yandı, o yumruğu tutmak için bildiği her duayı sıralamıştır orada. Jinbei seviyesi tabii ki bir yumruğu tutabilir. 2. yumruğu tutamazdı.
Benim orada dediğim basitti. Magma saldırıları blokalanabilir. Çünkü orada herkes sanki magmaya dokunan ölürmüş gibi mesajlar yazıyordu.

Benim orada dediğim basitti. Magma saldırıları blokalanabilir. Çünkü orada herkes sanki magmaya dokunan ölürmüş gibi mesajlar yazıyordu.
Yani magma bloklanabilir defalarca çok güçlüysen tabi ki, fakat kafaya alındığı veya ölümcül bir noktaya alındığı zaman Luffy gibi saçma bir meyven yoksa veya WB gibi azman bir dayanıklılığın yoksa savaşamazsın kolay kolay Amiraller'in 10 gün savaşma olayı klasik oda gazlaması güçlerini belirtmek amaçlı yoksa 1 günlük bile dövüş çizmeyi beceremeyen oda ona hayatta senaryo uyduramaz off panel anlatır geçer, üstelik Saka'nın hayvan gibi haki gücü olma olasılığı da var bir gözüksün bakarız.

40 kere denk getirirse ağır hasar verir yazdık. Sen diyorsun ki ''zirve haki karşısında önemi yok''

Biz zaten lav meyvesinin ölümcül olmasından bahsediyoruz. Bir de gelip işine gelmeyen falan demişsin, bizim söylediğimizden alakasız şeyler yazmışsın.

41. kez yazayım.

Akainu'nun meyvesi, serinin en ölümcül meyvelerinden birisidir. Eğer denk getirirse öldürür.

42. kez; Akainu'nun meyvesi, serinin en ölümcül meyvelerinden birisidir. Eğer denk getirirse öldürür.

Denk getirmen için zaten haki, dayanaklılık, hız vs. bir sürü etmen var. 2-3 alanda üstünsen zaten Akainu sana zarar vermez.

43. sana gelsin. @Kenshiro

Yahu bu seride Enel ve goro goro meyvesi var.Attığı saldırıların gücü sayısal olarak betimlenmiş.Anında küle çevirir yok eder.Millet prize dokunmuş gibi yerlere yattı.Şu seride mangaka sadece hikayenin akışı ve çarpıcılığı için karakter öldürmüştür.Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık