Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Kutsalları seviyorum diye bir ibaresi yok adamın.
Bu adamın tek ofsaytı Ohara. Onda da kendince haklı yönü var.
Kutsallara bekçilik yapıyor ama. Onca güce rağmen değiştirmeye dönük tek hareketi olmadığı gibi düzene baş kaldıranlara kin besliyor. Oğlu diye Luffy için dalmadığı adam kalmadı.

Kutsallara bekçilik yapıyor ama. Onca güce rağmen değiştirmeye dönük tek hareketi olmadığı gibi düzene baş kaldıranlara kin besliyor. Oğlu diye Luffy için dalmadığı adam kalmadı.
Bekçilik falan yaptığı yok. Doffy olayında benim karizmamı bozuyorsunuz bunaklar diye fırçaladı adamları. Ace olayının ve Luffy'nin peşinden gitmesinin de düzene baş kaldırmakla bi alakası yok ki savaştalar o sırada :D

Bekçilik falan yaptığı yok. Doffy olayında benim karizmamı bozuyorsunuz bunaklar diye fırçaladı adamları. Ace olayının ve Luffy'nin peşinden gitmesinin de düzene baş kaldırmakla bi alakası yok ki savaştalar o sırada :D
Karizması mı bozuluyormuş :oleyo2: konumunun ve yapması gerekenlerin farkındasın ama. Ben misal verdim Luffy yerine Teach Marco vs. dalabilirdi ama kan bağları öncelikli hale getirdi nedense. Düzene baş kaldırdığını görebiliyor muyuz? Kendi adaletinin kutsalların hükmünden farkı ne?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık