Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
bu kizaruyu ne zaman son güçte görebilicez ya aramaki geldi fujitora geldi sanki oda unutturmaya çalışıyor big moma çevirecekler herhalde
Oda inatla Kizaru'yu göstermiyor artık. Çok büyük olaylar dönecek bence Kizaru gözükünce. Bir anda Sakazuki'nin yanında gözükmez diye tahmin ediyorum. Kellesini almış olabilirler, savaş lordu avlamış olabilir, Tüm Kek adasını fethetmiş olabilir. Banko bir şey çıkacak. Oda göstermiyor nedense.

Oda inatla Kizaru'yu göstermiyor artık. Çok büyük olaylar dönecek bence Kizaru gözükünce. Bir anda Sakazuki'nin yanında gözükmez diye tahmin ediyorum. Kellesini almış olabilirler, savaş lordu avlamış olabilir, Tüm Kek adasını fethetmiş olabilir. Banko bir şey çıkacak. Oda göstermiyor nedense.
Oda amiralleri farklı noktalarda işleyebilir bence. Ryokugyu burada. Kizaru belki devrimcilere karşı. Fuji ise Shichi avlıyordur.

ben gizli bir kimlik tarzı bir şeyler beklerdim kendisinden madem gücünü göstermiyorsun bari olaylara dahil et neden bu adam sürekli iş bitirici rolünde herkesin bir kimliği var fujitora kendi adaletini sergiliyor akainu öyle aokiji sürüyle olay yaşadı şimdi yeni gelen amiral akainuyu örnek alıyormuş ama kizaru dümdüz dümdüz hiçbir şey yok o donuk kişilik hoşuma gidiyor ama sen bu karakteri hiç anlatmazsan ben daha ne kadar sempatimi sürdürebilirimki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık