Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
King ile Akainu'yu bir tutan ve aklınca mizah yapanları görünce gülüyorum. Akainu benim en sevdiğim denizcilerden biri. King Akainu ile karşılaşsa yüksek ihtimal tevbe eder yanında part time işe başlar.
Niye Akainu kata kadar hızlı mı ? Onun kadar gözlem hakisi var mı ? Nasıl vuracak anlat ? Sizin mantığınız bu değil mi ?

Niye Akainu kata kadar hızlı mı ? Onun kadar gözlem hakisi var mı ? Nasıl vuracak anlat ? Sizin mantığınız bu değil mi ?
Biri en güçlüyle kapışmış, kendi dengi ile bir hafta kapışmış ve yenmiş. Pruvada gözükmesiyle Teach korsanlarına topuk yatırmış, Beyazsakal korsanları ile 1v10 yapmış, filo amirali olmuş. Diğeride iki yıl eğitim alan supernovaya yenilmiş. Karşılaştırılması bile hakaret.

Biri en güçlüyle kapışmış, kendi dengi ile bir hafta kapışmış ve yenmiş. Pruvada gözükmesiyle Teach korsanlarına topuk yatırmış, Beyazsakal korsanları ile 1v10 yapmış, filo amirali olmuş. Diğeride iki yıl eğitim alan supernovaya yenilmiş. Karşılaştırılması bile hakaret.
Sen ne üzerinden karşılaştırdığımızı anlamadın mı ?

Kata katar hızlı mıs ence ? Gözlemi onun kadar var mı ? Bu sorulara bir cevap ver. Her konuda aynı hikaye kata çok hızlı gölzemi de var. Ee Akainu'yu da yensin o zaman xD

Neden bahsediyoruz burada ? Hangi şov.
Adama bir kere arkadan WB vurdu işte. Geri kalan onlarca kılıcı, yüzlerce mermiyi içinden geçirtti. Jinbei yumruk attı anında karnını boşalttı, WB MF'ye geldi ilk o duydu. Sen de bilirsin Akainu'nun gözlemi en çok tüm kek'te ezilmiştir. Luffy ve Kata olsa WB'den o saldırıyı yemezmiş. Geleceği gören Luffy'nin Wano'da yaşadıklarını görünce nedense tek sahne ile Akainu ezenler ortadan kayboldu.

Adama bir kere arkadan WB vurdu işte. Geri kalan onlarca kılıcı, yüzlerce mermiyi içinden geçirtti. Jinbei yumruk attı anında karnını boşalttı, WB MF'ye geldi ilk o duydu. Sen de bilirsin Akainu'nun gözlemi en çok tüm kek'te ezilmiştir. Luffy ve Kata olsa WB'den o saldırıyı yemezmiş. Geleceği gören Luffy'nin Wano'da yaşadıklarını görünce nedense tek sahne ile Akainu ezenler ortadan kayboldu.
Ben de bir yeri mi kaçırdım diyorum bence de geleceği görüyor Amiraller gözlem hakide. Lütfü kadar görüyorlar.

Ben de bir yeri mi kaçırdım diyorum bence de geleceği görüyor Amiralelr gözlem hakide. Lütfü kadar görüyorlar.
Kata belki de serinin zirvesindedir. Ona rakip Amiral veya Yonko çıkar mı bilmem ama Akainu gözlem fakiri değil kesinlikle. Adam sadece yakın geleceği görüp saldırı atlatmıyor, Fujitora ve Usopp gibi lokasyon bazlı da gözlem kasıyor. Yer altından gelip Jinbe ve Luffy'nin tam karşısına çıkmıştı. Bu gözlemsiz olacak iş değil.

Silinmiş Üye

Kata belki de serinin zirvesindedir. Ona rakip Amiral veya Yonko çıkar mı bilmem ama Akainu gözlem fakiri değil kesinlikle. Adam sadece yakın geleceği görüp saldırı atlatmıyor, Fujitora ve Usopp gibi lokasyon bazlı da gözlem kasıyor. Yer altından gelip Jinbe ve Luffy'nin tam karşısına çıkmıştı. Bu gözlemsiz olacak iş değil.
mf'de gözlem hakinin ne olduğu bile belli değildi henüz, dövüşlerini gördüğümüz tek arc marineford olan sakazuki'den, seneler sonrasının totland arc'ında seriye yeni sokulmuş geleceği görme yeteneği beklenmesi ne derece akılcı? diye sormak gerekiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık