Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Luffy yine olmezdi plot armor sayesinde ama 20 kişi kendini feda ederdi Luffy icin
Plot bile kurtarmayacağı için olabildiğince geç çıkacak karşısına. O seviyeyi geçmeden bu adamın karşısına çıkılmaz.

Gerçekten Kid ve Law'ın Akainu'yu yenemeyeceğini mi düşünüyorsun? :d
Kid ve Law güçlü ama Akainu'yu yenemezler tabi ki .d Herkes BigMeme gibi bakışmaz deler geçer ?

Kim çöp muamelesi çekiyor?

Kid sağ kol üstü, Law da ikinci komutana yakın bir seviyedidir, üstüne meyvesi çok ters. Bu ikisi amiral alsa hiç şaşırmam.
Tüm forum Big Mom'un tek atıp geçmesi gerekir gözünde bakıyor, Big Mom'un gücü yetmiyor işte ama. Akainu olsa daha tehlikeli rakip olur Big Mom'dan.

Tüm forum Big Mom'un tek atıp geçmesi gerekir gözünde bakıyor, Big Mom'un gücü yetmiyor işte ama. Akainu olsa daha tehlikeli rakip olur Big Mom'dan.
Ben bile Big Mom'un tek atıp geçmesi gerekir gözünde bakmıyorum. O kadar Big Mom fanı bir forum varsa linkini at da üye olayım. :d
Big Mom'un gücü yetmiyor değil ki, dövüşmüyorlar. Senaryo iyice saçmaladı o kısımlarda.

Ben bile Big Mom'un tek atıp geçmesi gerekir gözünde bakmıyorum. O kadar Big Mom fanı bir forum varsa linkini at da üye olayım. :d
Big Mom'un gücü yetmiyor değil ki, dövüşmüyorlar. Senaryo iyice saçmaladı o kısımlarda.
Ya ne dövüşmemesi, dövüşüyorlar işte bildiğin off panel. O bakışıyor meselesi geyik sadece. Big Mom'un kolayca yenmesi gerektiğini savunuyor insanlar öyle bölüm yorumlarında tonla yorum oluyordu işte. Fanlıkla falan alakası yok, imparator seviyesi için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık