Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Bir gün kutsal ejderleri karşısına alırsa, denizcileri hükümetten ayırırsa favori karakterlerimden biri olur. Şuan seride ki ciddiyeti sağlayan nadir karakterlerden biri. Şu kutsal ejderlerin her şeyi yapmasına ve hiç kimsenin bir şey diyememesine ayar oluyorum zaten. Lucci gibi ejder yalayıcısı çıkarsa hayal kırıklığı olur.

Eğer amirallerin önünde öyle bir şey yapıpta amiraller hiçbir şey olmamış gibi devam ederse karakterlere yazık olmuş olur daha da toplayamazlar kendilerini.
Yapmalarına gerek varmı amirallerden ve donanmadan aldıkları güçle yapıyolar bunu

Yarında dünya hükümeti ile savaş çıkarsa sümüklü ejderleri koruycaklar

Kaç tane gördün ki o bin bölümde ?
Yüzlerce görmeye gerek var diyosan tamam ama yarı yarıya fikirlere sahip olsalar böyle olmazdı+doffy'nin babası beni almayın oğlumu alın dediğinde 1 tane babayiğit çıkmadı+onlar giderkende gördük hepsi salak gözüyle baktı normal insanları insan yerine koymadılar bile

800 yıl önceki olayları öğrenmek lazım ya. Kimse durduk yere bunlara tapmaz. Önemli zeki insanlar da aralarında vardır bence. Arada da böyle güç sarhoşu bebeler çıkar illa zaten.
800 yıl ayrı bu ayrı zamanı gelince onuda tartışırız tabi

Yüzlerce görmeye gerek var diyosan tamam ama yarı yarıya fikirlere sahip olsalar böyle olmazdı+doffy'nin babası beni almayın oğlumu alın dediğinde 1 tane babayiğit çıkmadı+onlar giderkende gördük hepsi salak gözüyle baktı normal insanları insan yerine koymadılar bile
Yüz tane görmeye gerek yok.Bu adamları bu yüzden yermeye de gerek yok.Senin benim elime o gücü ihtişamı ver herkesi köpeğim yaparım.Biz gördük ki buna rağmen gayet iyi insan çıkıyor içlerinde.İstinalar kaideyi bozmaz ama fikir verir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık