Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 237 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 199 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    436
Abi ikiyüzlü olmasına rağmen hala nasıl adalet savunucusu diyorsunuz anlam veremiyorum. Adamın tek yaptığı hükümet köpekliği. Ohara'da gemideki insanları adalet ve barış için değil, hükümetin foyası ortaya çıkmasın diye öldürdü.

Abi ikiyüzlü olmasına rağmen hala nasıl adalet savunucusu diyorsunuz anlam veremiyorum. Adamın tek yaptığı hükümet köpekliği. Ohara'da gemideki insanları adalet ve barış için değil, hükümetin foyası ortaya çıkmasın diye öldürdü.
Adaleti sağlayan o hükümet ise, olağan yapıyı adalet için korumuş olmuyor mu?

Dediğinin farkındayım ben de aynı lafları söylüyordum ama ideal tip Sengoku falandır. Bunun annesini kutsallar kaçırsaydı şimdi denizci üssü bombalıyor olurdu. Bir de anahtar nokta askerlerin sivillere olan yaklaşımıdır. Korsanlara katı olmasında problem yok ama sivillere de zarar veriyorsa dediklerim yanlış değildir.
Sengoku bence denizciler arasında en mantıklı düşünen karakter.Ne Garp gibi çok laçka ne de Sakazuki gibi katı.One Piece dünyasında yeni çağın başlaması ile korsanlar bu kadar güçlenmeseydi hala daha Denizcilerin başında olması iyi olurdu.

Adamın serideki tek ciddi falsosundan sürekli bahsediyorsunuz.Çünkü başka argümanınız yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık